Možný otřes mozku u ročního dítěte

Anonymní
10.3.20 22:05

Mozny otres mozku?

Ahojte, prosim o radu, mala ma 1 rok a spadla z postele a dopadla na zem na zada. Nasledoval hrozny plac a do pul minutky se mi cela poblinkala. A pak za cca minutku prestala plakat a chovala se jakoby se nic nestalo( pobihala, hrala si s hrackami). Myslite, ze by se mohlo jednat o otres mozku, kdyz zvracela jen potom co spadla a pak uz ne? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.3.20 22:08

Zavolej na pohotovost, tezko ti tu nekdo neco kloudnyho poradi :roll: mohla se poblit ze soku a leknuti nebo z toho place, ale taky to muze byt vazne. Matky z internetu ti tezko daji odbornou radu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
10.3.20 22:10
@Anonymní píše:
Ahojte, prosim o radu, mala ma 1 rok a spadla z postele a dopadla na zem na zada. Nasledoval hrozny plac a do pul minutky se mi cela poblinkala. A pak za cca minutku prestala plakat a chovala se jakoby se nic nestalo( pobihala, hrala si s hrackami). Myslite, ze by se mohlo jednat o otres mozku, kdyz zvracela jen potom co spadla a pak uz ne? Dekuji

Není normální po pádu zvracet.. Vzala bych jo pro klid duše k dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1848
10.3.20 22:13

Dítě nesmí po pádu zvracet, usínat nebo být malátné či zmatené. Nechala bych vyšetřit na pohotovosti, nechápu, proč se ptát mamin na netu :roll: Dcera spadla loni na hřišti, měla otřes mozku silný, hospitalizace a v ten moment se mi zastavil svět, když tam chvíli ležela na zemi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
10.3.20 22:27

Tobě spadne dítě, zvrací a ty sedíš u internetu a lovíš moudra? Co jsi to za mámu, proboha :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
952
10.3.20 23:20

Už jsi s ní měla být dávno v nemocnici na pohotovosti. Jakmile dítě po pádu zvrací tak ihned do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6046
10.3.20 23:35

Musi ztratit vedomi, jinak to otres mozku neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4869
11.3.20 00:47

Pokud nebyla v bezvědomí, tak bych to na otřes mozku příliš neviděl. Zvracení může být na podkladě podráždění krčního sympatiku. V noci bych probudil 2× do plného vědomí, jinak bedlivě sledoval, při sebemenším náznaku horšení kontrola v nemocnici ihned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 01:05

@Berry77 mala kdyz hodne place(zakrici), tak si ublinkne. Urcite bych nevysedavala na internetu, kdyby mi nedejboze omdlela. Po padu byla uplne v poradku a nezvracela mi v kuse. Ptala jsem se, protoze jsem jen chtela vedet, jestli dite musi po otresu mozku ihned zvracet nebo az po nejake dobe. Nemam nikoho v okoli kdo by mel dite po otresu mozku, tak jsem se sem sla jen slusne zeptat. Kdyz jsem volala na pohotovost, tak mi to tam nikdo nebral. A samozrejme jsem s ni byla na pohotovosti, udelali ji rentgen a vse je v poradku:pray_tone1:. A mila zlata, opravdu nevysedavam na internetu (emiminu) a nepisi hnusne zpravy ostatnim maminkam jak ty 8o Nikdy jsem sem nic nenapsala. Asi tady vysedavas jen ty a cekas az nejaka maminka neco napise, aby jsi ji mohla napsat neco “mileho”. A uz ti odpovidat nebudu, protoze je mi jasne, ze jen cekas na nejaky konflikt. Mej se pekne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.3.20 01:08

@Doctus dekuji moc za odpoved. Mate pravdu, byli jsme na pohotovosti a male nastesti nic neni a to same co pisete nam rekla i pani doktorka. Pro jistotu ji budit kazde 2 hodinky do plneho vedomi.

• Nahlásit
  • Citovat
826
11.3.20 09:38
@Anonymní píše:
@Berry77 mala kdyz hodne place(zakrici), tak si ublinkne. Urcite bych nevysedavala na internetu, kdyby mi nedejboze omdlela. Po padu byla uplne v poradku a nezvracela mi v kuse. Ptala jsem se, protoze jsem jen chtela vedet, jestli dite musi po otresu mozku ihned zvracet nebo az po nejake dobe. Nemam nikoho v okoli kdo by mel dite po otresu mozku, tak jsem se sem sla jen slusne zeptat. Kdyz jsem volala na pohotovost, tak mi to tam nikdo nebral. A samozrejme jsem s ni byla na pohotovosti, udelali ji rentgen a vse je v poradku:pray_tone1:. A mila zlata, opravdu nevysedavam na internetu (emiminu) a nepisi hnusne zpravy ostatnim maminkam jak ty 8o Nikdy jsem sem nic nenapsala. Asi tady vysedavas jen ty a cekas az nejaka maminka neco napise, aby jsi ji mohla napsat neco “mileho”. A uz ti odpovidat nebudu, protoze je mi jasne, ze jen cekas na nejaky konflikt. Mej se pekne :mavam:

To, že nezvracela v kuse, vůbec nic neznamená ani to, že se nemohlo stát nic vážného. Ono je asi těžké si přiznat, že jsi místo datlování měla být na cestě na pohotovost, pravda někdy bolí, tak to radši nazvi hnusnou zprávou :mrgreen:. Milá zlatá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama