MP3, můžu to nabít z nabíječky na telefon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 65755 příspěvků 21.01.18 15:03
MP3, můžu to nabít z nabíječky na telefon?

Ahoj, mám tenhle MP3 přehrávač, je tam USB vstup, nabíjím to přes notebook. Teď si ho chce vzít dcera na lyžák, myslíte, že to může šoupnout do nabíječky od mobilu? Váhám, v návodu to nikde není, ale co třeba má bezdrátová nabíjecí sluchátka nebo bluetooth reproduktor, tak tam je vyloženě napsáno, že se to smí nabíjet jen přes počítač a ne nabíječkou. U té MP3 o nabíjení není zmínka, nemáte někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Milis666
Kecalka 152 příspěvků 21.01.18 15:11
@terinka4444 píše:
Ahoj, mám tenhle MP3 přehrávač, je tam USB vstup, nabíjím to přes notebook. Teď si ho chce vzít dcera na lyžák, myslíte, že to může šoupnout do nabíječky od mobilu? Váhám, v návodu to nikde není, ale co třeba má bezdrátová nabíjecí sluchátka nebo bluetooth reproduktor, tak tam je vyloženě napsáno, že se to smí nabíjet jen přes počítač a ne nabíječkou. U té MP3 o nabíjení není zmínka, nemáte někdo zkušenost?

Já to nabíjím taky nabíječkou k mobilu, ale jestli chceš mít jistotu koukni tady na to http://oenergetice.cz/…b-nabijecka/

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 21.01.18 15:12

Muj svagr je od IT. U tehle elektroniky je to pry jedno. Pristroj si vezme tolik amper, kolik potrebuje. Vic ne. Kdyz bude nabijecka slabsi, tak to nabijeni bude trvat jen dele.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 21.01.18 15:22

Pokud nemá baterii z mobilu (dost věcí má baterie původně pro nokii 3310, myslím BLC2) tak ne, ale jde koupit nabíjecí adaptér třeba pro čtečky knih který má nižší výstupní proud a baterii neohrozí. Stojí kolem 150kč a dají se s ním bezpečně nabíjet i věci určené pouze pro usb nabíjení. Klasická nabíječka má výstupní proud 1.5A a ta na čtečky knih jen 1A.

terinka4444
Hvězda diskuse 65755 příspěvků 21.01.18 15:39

Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama