Reklama

MP3, můžu to nabít z nabíječky na telefon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 21.01.18 15:03
MP3, můžu to nabít z nabíječky na telefon?

Ahoj, mám tenhle MP3 přehrávač, je tam USB vstup, nabíjím to přes notebook. Teď si ho chce vzít dcera na lyžák, myslíte, že to může šoupnout do nabíječky od mobilu? Váhám, v návodu to nikde není, ale co třeba má bezdrátová nabíjecí sluchátka nebo bluetooth reproduktor, tak tam je vyloženě napsáno, že se to smí nabíjet jen přes počítač a ne nabíječkou. U té MP3 o nabíjení není zmínka, nemáte někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Milis666
Kecalka 164 příspěvků 21.01.18 15:11
@terinka4444 píše:
Ahoj, mám tenhle MP3 přehrávač, je tam USB vstup, nabíjím to přes notebook. Teď si ho chce vzít dcera na lyžák, myslíte, že to může šoupnout do nabíječky od mobilu? Váhám, v návodu to nikde není, ale co třeba má bezdrátová nabíjecí sluchátka nebo bluetooth reproduktor, tak tam je vyloženě napsáno, že se to smí nabíjet jen přes počítač a ne nabíječkou. U té MP3 o nabíjení není zmínka, nemáte někdo zkušenost?

Já to nabíjím taky nabíječkou k mobilu, ale jestli chceš mít jistotu koukni tady na to http://oenergetice.cz/…b-nabijecka/

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 21.01.18 15:12

Muj svagr je od IT. U tehle elektroniky je to pry jedno. Pristroj si vezme tolik amper, kolik potrebuje. Vic ne. Kdyz bude nabijecka slabsi, tak to nabijeni bude trvat jen dele.

Heivka
Závislačka 3079 příspěvků 21.01.18 15:22

Pokud nemá baterii z mobilu (dost věcí má baterie původně pro nokii 3310, myslím BLC2) tak ne, ale jde koupit nabíjecí adaptér třeba pro čtečky knih který má nižší výstupní proud a baterii neohrozí. Stojí kolem 150kč a dají se s ním bezpečně nabíjet i věci určené pouze pro usb nabíjení. Klasická nabíječka má výstupní proud 1.5A a ta na čtečky knih jen 1A.

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 21.01.18 15:39

Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >