MP4 přehrávač Hyundai - jak přehrávat videa??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
555_Zuzana_555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 23:20
MP4 přehrávač Hyundai - jak přehrávat videa??

Hezký večer,

máte prosím někdo tento tip MP4 přehrávače a můžete mi poradit, jak do něj dát videa tak, aby se to v pořádku přehrálo? V příručce je psáno, že je potřeba videa projet v programu amv converter. Ten jsem zkoušela stáhnout, ale marně. Znáte tedy popř. stránku, kde program stáhnout?

Moc všem děkuji za rady :)

Reakce:
dalimil
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 25.12.16 07:59
@555_Zuzana555 píše:
Hezký večer,

máte prosím někdo tento tip MP4 přehrávače a můžete mi poradit, jak do něj dát videa tak, aby se to v pořádku přehrálo? V příručce je psáno, že je potřeba videa projet v programu amv converter. Ten jsem zkoušela stáhnout, ale marně. Znáte tedy popř. stránku, kde program stáhnout?

Moc všem děkuji za rady :)

podle mě stačí jakýkoliv konvertor, třeba já používám toto :
http://www.stahuj.centrum.cz/…mat-factory/?g[hledano]=for­mat+factory&g[oz]=4­.0.0.0
zvol nějakou nízkou kvalitu a zkus to překonvertovat.
Ale upřímně, jestli to je nějaká MP3 s přehráváním MP4, žádnou hitparádu nečekej…

555_Zuzana_555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 08:36

@dalimil Díky za typ, hned to jdu zkusit. Na obalu je psáno že to je mp4 :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >