mravenceni a necitlivost prstu v 9. mesici

483
10.10.04 14:42

mravenceni a necitlivost prstu v 9. mesici

Ahoj,
jsem na zacatku 9. mesice a asi tak posledni 2 tydny se v noci probouzim s velmi neprijemnym brnenim prstu na rukou a mam je znacne znecitlivele (ale ne prelezele). Rano se pak probudim a klouby na rukou me az boli.
Moje pani doktorka mi predepsala vitamin B1,ale prijde mi, ze se situace nijak nezlepsila. Nemate s timto nektera z Vas zkusenosti a pripadne i radu, jak tomu brneni zabranit?
Zdravim vsechny a preji pohodovy podzim :)
Evcza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
10.10.04 15:13

Ahoj,mám už měsíčního chlapečka a to co popisuješ se mi ke konci těhotenství taky stávalo.Nevím čím to je,doktorky jsem se na to vždycky zapoměla zeptat,ale věděla jsem od holek z emimina,že to mají taky, tak jsem to nijak neřešila.Akorát jsem si sundala snubní prstýnek,protože mi k tomu i v noci otíkaly prsty.Asi jsem ti moc neporadila,ale snad jsem tě alespoň trošku uklidnila,že se nejedná o nic vážného.Já si to vysvětlovala tím,že prostě tělo už ke konci těhu nestíhá fungovat úplně jak by mělo.Přeji pohodový porod a zdravé a šťastné miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
10.10.04 16:05

Ahoj, neřeš to, paní doktorka mi říkala, že někdo má brnění prstů, někomu vystřeluje bolest od kyčlí do nohou atd.., musí se to prý vydržet a nic to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
11.10.04 18:53

Ahoj,

měla jsem to také. Také jsem necítila prsty a dlaň byla „cizí“, levá ruka tuším víc než pravá. Odeznělo to po porodu a odvodnění těla.
Efina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.10.04 23:52

Ahoj,
taky jsem se s tímhle nepříjemným brněním setkala a trápilo mě asi poslední 1,5 měsíce těhotenství.Kolikrát jsem chytala až křeče,v noci a nad ránem mě to bolelo nejvíce.Nemohla jsem někdy ani bolestí rozevřít prsty,ale taky jsem se od holek tady z e-mimča dozvěděla,že to některé trápí též,takže jsem to nijak neřešila.Po porodu to naštěstí hned přestalo,takže neboj a vydrž.
Krásný zbytek těhotenství a žádné problémky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama