Mravenčení rukou, nohou...

Anonymní
2.12.20 12:48

mravenčení rukou, nohou...

Ahoj. Poslední týdny mě každý den brní ruce, někdy i nohy. Přes den ani ne, když se hýbu a něco dělám, ale v noci mě brnění rukou budí. Někdy levá, jindy pravá, někdy prsty, někdy předloktí. Mění se to. Byla jsme už na interně, u prakticka i neurologa. Krev dobrá, štítná žláza dobrá, cukrovku nemám…pracuju na homeoffice, jsem hodně u PC. Neurolog na mně nic nenašel, emg vyloučilo karpály, krev nepotvrdila borreliozu ani nic jiného…prý to může být od páteře nebo ze stressu. Dostala jsem hořčík, vápník, píchají mi B12. Zatím bez efektu. Mám ještě zajít k psychologovi, ale nemám pocit, že by bych „byla na nervy“. Je pravda, že mi někdy buší srdce a špatně spím a jsem celkově úzkostnější povaha…stejně mám strach, co to je. Když to prý nezabere, pošlou mě na MR. Mám strach. Může to být třeba známka blížícího se přechodu, je mi 45. Prosím anonym. Píšu přes registraci kolegyně (s jejím souhlasem)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3433
2.12.20 13:37

Můžou to být klidně nervy, stejně jako ložiska na mozku. Mě brnění dělá tetanie, ale na tu se přišlo při EMG.. hořčík ti neublíží určitě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
2.12.20 15:29

Bývá to od páteře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
2.12.20 15:46

Tipuju pater. Pro me zdravi jsou home office, sezeni za PC a zavrena vnitrni sportoviste vrazedna kombinace, musela jsem si aktivne vyhradit okna na cviceni, abych to sezeni kompenzovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
2.12.20 15:51

Momochodem, já to brnění měla před pár lety taky, od stresu, který mi šel do krční páteře.
Těd se mi to vrátilo, jak jsem na HO - prostě trapně nemám doma kancelářskou židli a stůl a ta improvizace jídelním nábytkem si vybírá svou daň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
2.12.20 17:41

Mam tetanii a uplne stejne sedi s tvyma příznakama :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
2.12.20 19:48

Mám to samé. Dělá mi to i kdyz chvilku držím např. Tel či knihu. Přidali se i nohy. Stačí když chvilku sedím a už ji mám mrtvou. Trpím nespavosti. Honili mě od čerta k dablu. Magnetko, krev, kapacky, rehabilitace atd… Nakonec na nic nepřišli, bylo mi řečeno, že to je asi od páteře s kterou se léčím od dětství a hotovo. Přestala jsem to tudíž řešit. Někdy je to lepší a někdy horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
2.12.20 20:05

Mravenceni mam stejne, navic stridave s bolesti kloubu. Mam boreliózu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat