Mravenceni v hlave, pricina?

240
2.6.20 20:02

Mravenceni v hlave, pricina?

Ahoj. Uz asi par let mam takove mravenceni v hlave, jakoby me prejede husina, nekdy to trva i del, nekdy par minut, jindy hodku..Vetsinou na jedne strane, nekdy se to presune, nijak neboli jen je to neprijemne a mi se vzdycky rozsviti cerveny alarm co to muze byt. Jsem dost uzkostliva a hned myslim na horsi varianty i kdyz jsem uz to mela vickrat.Mam to i casto kdyz musim jit na velkou stranu. Neurolog mi rikal, ze jsem proste velmi citliva a vnimam kazde zachveni. Jinak jsem uvazovala, jestli by to nemohlo byt od patere? Mam 3 male deti, nejmensi 7 mesicu a nosim ho cely den na rukach, ma 9 Kilo, to uz je trochu vaha. Nebo stres? Jsem na deti da se rict sama… Treba ma nekdo neco podobneho? Dekuji za odpovedi ☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

346
2.6.20 20:26

Nemůže to být třeba tetanie? Ta má různé projevy.. I ty úzkosti by k tomu seděly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
2.6.20 20:54

@Sarael : ja trpela par roku na panicke ataky, jeste nekdy mam takove mensi ale uz s tim.umim pracovat.. je mozne, ze to i tetanie je, i kdyz moc z tech priznaku jinak co ctu nemam.. i kdyz je to podobne tem atakam no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama