Mrtvička - jak se znovu nastartovat

Anonymní
8.10.19 16:12

Mrtvička-jak se znovu nastartovat

Holky, hezký den. Předem prosím o zachování anonymu.Je mi 32,3 děti. Měla jsem nedávno lehkou mrtvicku. Nebyla z ničeho nic. Dny předtím jsem byla unavená, vše mě bolelo, ale myslela jsem, že na mě leze chřipka. No nebyla. Teď tu ležím a jsem jak přejeta vlakem. Jsem unavená, oslabená, nemůžu se vzpamatovat. Nemáte nějaký nápad, jak organismus nastartovat? Nekouřím, nepiju, hodně jsem pracovala, starala se o děti, klasika prostě. Jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem neměla vypnout. Máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10335
8.10.19 16:19

Nech si napsat lázně - rozhodně na ně máš nárok a je to dost podstatné, aby se to neopakovalo. Vřele doporučuju Klimkovice.

Rodina to bez tebe těch pár týdnů zvládne a je to rozhodně lepší varianta, než aby se bez tebe musely obejít úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 16:21
@Ou píše:
Nech si napsat lázně - rozhodně na ně máš nárok a je to dost podstatné, aby se to neopakovalo. Vřele doporučuju Klimkovice.Rodina to bez tebe těch pár týdnů zvládne a je to rozhodně lepší varianta, než aby se bez tebe musely obejít úplně.

Já nemůžu. Mám doma nemocné dítě a batole. Musím nějak fungovat doma a zároveň se dát do kupy. Už jsem zrušila práci, ať vypnu. Ale nemůžu se dát dohromady. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
15382
8.10.19 16:25
@Anonymní píše:
Já nemůžu. Mám doma nemocné dítě a batole. Musím nějak fungovat doma a zároveň se dát do kupy. Už jsem zrušila práci, ať vypnu. Ale nemůžu se dát dohromady. :zed:

Ty jsi po mrtvici a ani to že nedonutí zastavit? To nemáš kolem sebe nikoho kdo by pomohl? Jednou jsi měla štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17560
8.10.19 16:29

Lez a setri se, po mrtvicce by mi bylo jedno ze mi i barak spadne na hlavu. Deti mamu jeste potrebuji. Docela jsi me vydesila. Stejny vek a pocet deti a ted strachem neusnu, ze se mi muze neco takoveho stat. Jake byly priznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:37

Ahoj zakladatelko, mam dve male děti, ja mam 30 let a jsem taky po mrtvicce… probehla cca 4 měsíce a az ted se cítím lip… bereš nějaké leky?

Příspěvek upraven 08.10.19 v 16:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 16:38

Jak nastartovat nevim, ale úplně chapu ten pocit zodpovědnosti, u nas by se taky o deti hned tak někdo nepostaral, popravdě ani chlap, v krizích je skoro nepouzitelnej a to mame deti ctyri.. je to strašně blba situace a odpočnout by sis mela, jen chci vyjádřit ze rozumim tvemu MUSIM fungovat kolem deti

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10335
8.10.19 16:42
@Anonymní píše:
Já nemůžu. Mám doma nemocné dítě a batole. Musím nějak fungovat doma a zároveň se dát do kupy. Už jsem zrušila práci, ať vypnu. Ale nemůžu se dát dohromady. :zed:

Co ti na to mám říct. Z kolotoče ve kterém si byla ti praskla cévka v mozku a zplsobila dost závažné zdravotní problémy s náročnou rekonvalescencí, kterou když neabsolvuješ, tak to prostě bude velký špatný.

Pokud chceš mít dostatek sil na to, aby si tu mohla pro svoje dítě být desítky let, potřebuješ teď najít čas sama na sebe a doléčit se. Posléze potřebuješ najít takový režim, aby to pro tebe bylo udržitelné.

Pokud máš dítě se zdravotním postižením, tak se dají najít lázně, kde budeš mít léčbu ty i dítě.

Ale prostě musíš opustit představu, že se bez tebe na pár týdnů neobejdou, protože jinak se taky bez tebe budou muset obejít nadobro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 16:44

Holky ale jo, babička bere nejmladší, byla tam asi 3 noci, pak mám pubose, ten už ok no a nemocný, tam prostě ho nikde neumistim. Teď má ještě angínu, tak to nejde. Úklid kašlu, zahradu taky. Snažím se fakt ležet, ale prostě nejde to furt. No já měla pár dní před fakt velkou únavu, moc jsem nespala, pracovala v noci, pak teploty, bolesti mírně na hrudníku. Do rána to celkem přešlo. Ráno jsem jela do obchodu, sklanela jsem se k dceři do sedačky, velká bolest na hrudi, motak a bum. A už to bylo. Ale fakt dělám to, co běžné vy, děti, úklid, domácnost. Chlap pořád v práci, víkendy makame na domu. Holky musíme se fakt šetřit v rámci možností. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.10.19 16:48

Holky ještě bych chtěla dodat, den předtím mi trnula tvar a ruce. To mi trne trochu doteď. Prostě bych nevěřila, že ve 32 mě to může dostat. Mám velké problémy s páteří, často mi není dobře, dle neurolog to mělo vliv. Že je to vše propojené či co. Tak teď hledám dobrou fyzio a muž si bere volno, pojedu sama na víkend pryč po 12 letech. Ale já už fakt nemůžu. Cítím se o 30 let starší.

• Nahlásit
  • Citovat
2293
8.10.19 16:50

Otravovat doktory, aby udělali komplexní vyšetření…neurolog, magnetická rezonance atd…taková věc není v tomto věku, jen tak z ničeho nic bez příčiny a jen tak se to nerozchodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
8.10.19 16:52

Nezahrávej si. Nebo děti zůstanou bez mámy.
Prostě se potřebuješ doléčit a manžel si s tím musí poradit.
Neodmítej lázně.
Taky můžeš ochrnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 16:57

@ontar úplně klidně může byt bez priciny… ja to tak měla… jsem úplně zdrava a všechny tyto vysetreni mi dělali v průběhu hospitalizace a vše negativní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
8.10.19 17:02
@jančamamča píše:
@ontar úplně klidně může byt bez priciny… ja to tak měla… jsem úplně zdrava a všechny tyto vysetreni mi dělali v průběhu hospitalizace a vše negativní…

Hm…tak to je hezký…to, aby měl teda člověk v garáži připravenou truhlu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 17:04
@Anonymní píše:
Holky ještě bych chtěla dodat, den předtím mi trnula tvar a ruce. To mi trne trochu doteď. Prostě bych nevěřila, že ve 32 mě to může dostat. Mám velké problémy s páteří, často mi není dobře, dle neurolog to mělo vliv. Že je to vše propojené či co. Tak teď hledám dobrou fyzio a muž si bere volno, pojedu sama na víkend pryč po 12 letech. Ale já už fakt nemůžu. Cítím se o 30 let starší.

Zakladatelko!!! Pokud Ti stále trnou ruce a tvář tak je něco špatně! Na tvém místě bych ihned jela zpět. Klidne na pohotovost!!! To neni v poradku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama