Mrzelo by vás, kdyby s vámi partner neplánoval strávit Štědrý den

Anonymní
23.8.20 15:15

Mrzelo by Vás, kdyby s Vámi partner neplánoval strávit Silvestra?

Dobrý den, chci být stručná.

Nechci psát kdo, ale zeptal se mého partnera, s kým bude trávit Štědrý den. (Jsme spolu téměř rok.) Přítel odpověděl, že s rodiči. (Je mu 43, mně 38.) Má sice dceru v pubertě, ale ta bude s matkou.

Přítel mimoděk se obrátil na mě a řekl, Ty budeš se svými rodiči. Na to jsem mu řekla, že ne. On prý, že myslel, že ano.

Nechci psát, proč nechci trávit Vánoce se svými rodiči. Chápu, že si to myslel. Vlastně ani moc ne. Myslela jsem, že budeme na Štědrý den spolu.

Jsem smutná a nevím, jestli mám nad tím mávnout rukou. Chtěla bych s ním rodinu a on zřejmě ne…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.8.20 15:16

Oprava. Mělo být v nadpisu Štědrý den. Zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
4855
23.8.20 15:19

Mamanek až do smrti. Jo, štvalo by mě to. Nenabídl ti abys trávila vánoce aspoň snimi?

Příspěvek upraven 23.08.20 v 15:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
23.8.20 15:19

Jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 15:21
@mackA159 píše:
Mamanek až do smrti. Jo, štvalo by mě to. Nenabídl ti abys trávila vánoce aspoň snimi?Příspěvek upraven 23.08.20 v 15:20

Ráda bych, ale nenabídl mi to a vím, že ani nenabídne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 15:22
@Kosopemi píše:
Jak dlouho jste spolu?

Devět měsíců. Chce se mi brečet. Na to, jak mě tvrdí, že mě miluje, chce si mě vzít a mít dítě, se dnes moc nevyznamenal. :(

• Citovat
  • Nahlásit
9744
23.8.20 15:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci být stručná.

Nechci psát kdo, ale zeptal se mého partnera, s kým bude trávit Štědrý den. (Jsme spolu téměř rok.) Přítel odpověděl, že s rodiči. (Je mu 43, mně 38.) Má sice dceru v pubertě, ale ta bude s matkou.

Přítel mimoděk se obrátil na mě a řekl, Ty budeš se svými rodiči. Na to jsem mu řekla, že ne. On prý, že myslel, že ano.

Nechci psát, proč nechci trávit Vánoce se svými rodiči. Chápu, že si to myslel. Vlastně ani moc ne. Myslela jsem, že budeme na Štědrý den spolu.

Jsem smutná a nevím, jestli mám nad tím mávnout rukou. Chtěla bych s ním rodinu a on zřejmě ne…

Tak vánoce, nebo silvestra? Jinak jo, mrzelo, když si mu odpověděla, že na vánoce nebudeš s rodiči, tak si asi čekala, že ti nabídne abys byla s ním. To evidentně nemá v plánu. Asi bych nad tím rukou nemávala, když mu je vlastně fuk, jak strávíš vánoce ty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
23.8.20 15:25

A kdyz jsi mu rekla, ze by sis prala stravit Vanoce spolu? Nebo kompromis oba u jeho rodicu? Taky by me to mrzelo. Treba to ma tak navykle a ani mu to nedoslo. Probrali jste to spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 15:28
@arinecka píše:
Tak vánoce, nebo silvestra? Jinak jo, mrzelo, když si mu odpověděla, že na vánoce nebudeš s rodiči, tak si asi čekala, že ti nabídne abys byla s ním. To evidentně nemá v plánu. Asi bych nad tím rukou nemávala, když mu je vlastně fuk, jak strávíš vánoce ty :think:

Jedná se o Štědrý den. T9…Byla jsem tak překvapená, že už je rozhodnutý, že jsem nečekala nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 15:31

Mám to stejně, dva roky spolu, ale Vánoce, Silvestr, Velikonoce každý zvlášť, akorát že my máme takový ten vztah, jak to nazvat kamarád s výhodami. Zní to strašně, ale já už chlapa doma nechci, ale sama také né, takže mi tenhle způsob uspořádání vyhovuje. Ty ještě počkej do Vánoc, možná nakonec budete spolu. Pokud né, tak bych se ho narovinu zeptala jak to s tebou myslí, ať zbytečně neztrácíš čas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 15:31
@Kosopemi píše:
A kdyz jsi mu rekla, ze by sis prala stravit Vanoce spolu? Nebo kompromis oba u jeho rodicu? Taky by me to mrzelo. Treba to ma tak navykle a ani mu to nedoslo. Probrali jste to spolu?

Neřekla jsem mu na to nic. Byla jsem v šoku a nebyla jsem schopná mluvit. Mívám to tak. Neprobírali jsme to ještě. Je to čerstvé a teď už nejsem s ním. Nemá to tak navyklé, je rozvedený a toto měl být jeho první Štědrý den bez manželky.

• Citovat
  • Nahlásit
2168
23.8.20 15:32

Nemrzelo, ale přímo nasra. lo. Tohle by pro mě byla velká kontrolka. Nicméně ještě je čas, řekla bych mu k tomu své a po vánocích to vyřešila. Pokud nby mě nechal samotnou, opustila bych ho.
On má oba rodiče? V tom případě nevidím duvod, proč nebýt s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
23.8.20 15:34
@Anonymní píše:
Neřekla jsem mu na to nic. Byla jsem v šoku a nebyla jsem schopná mluvit. Mívám to tak. Neprobírali jsme to ještě. Je to čerstvé a teď už nejsem s ním. Nemá to tak navyklé, je rozvedený a toto měl být jeho první Štědrý den bez manželky.

První vánoce po rozvodu strávil partner už se mnou, nebyl důvod proč ne. Tohle pro mě není argument.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Mám to stejně, dva roky spolu, ale Vánoce, Silvestr, Velikonoce každý zvlášť, akorát že my máme takový ten vztah, jak to nazvat kamarád s výhodami. Zní to strašně, ale já už chlapa doma nechci, ale sama také né, takže mi tenhle způsob uspořádání vyhovuje. Ty ještě počkej do Vánoc, možná nakonec budete spolu. Pokud né, tak bych se ho narovinu zeptala jak to s tebou myslí, ať zbytečně neztrácíš čas.

Děkuji. Chápu Tě. Víš, Ty mi asi tady jako jediná budeš rozumět-chci rodinu, ale zároveň nechci. Takže možná máš pravdu, smířit se už konečně se svým životem.

• Citovat
  • Nahlásit
1184
@Anonymní píše:

Tak z toho jeste nic nevyvozuj, treba si opravdu myslel, ze budes u vasich, treba sam rekl prvni, co ho napadlo. Nejdriv navrhni, ze byste mohli byt spolu a teprve pak se trap nebo raduj ;) Mrzelo by me to, ale ja bych si o tom hned promluvila, navrhla, zeptala, jsem asi otevrenejsi povaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama