Mrzelo by vás to? Nebo jsem moc citlivka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 21:12
Mrzelo by vás to? Nebo jsem moc citlivka?

Ahoj ahoj, Řekněte mi. Přijeli jsme s přítelem z vikendu na horách k němu domů. Já měla jet k sobě domů a on zůstat doma. Zeptala jsem se ho zda mu nevadí, že bych si to u něj o den prodloužila, že se mi od něj nechce. On že potřebuje pracovat a semnou se na to nemůže soustředit, jedině když budu vedle. Potom jsme před barákem při loučení potkali jeho souseda. Přitel se ho zeptal zda by nešel na pivo, on že si napíšou až přijde domů… Když už jsem byla na odjezdu zeptala jsem se ho znovu zda bych se nemohla spoň učit v obyvaku a on by pracoval v pracovně. On že se mu moc nechce, ale že jestli teda chci tak ano. No a když jsem přišla tak jsem myslela že pujdem spolu na pivo a nebo všichni i s kamarádem. A on mi řekl že nikam nejde protože ten kamarád nemůže. Řekla jsem: na to abychom šli na pivo nepotřebujeme mít tvého kamaráda ne? A on že nejde. Říkám mu: takže s nim by jsi šel a semnou jít nechceš?… A on řekl: ANO s nim bych šel s tebou ne… no nemrzelo by vás to? ????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Lucie008
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 13.01.19 21:14

Mrzelo

Jeanny21
Kecalka 165 příspěvků 13.01.19 21:15

Mrzelo

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 13.01.19 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj, Řekněte mi. Přijeli jsme s přítelem z vikendu na horách k němu domů. Já měla jet k sobě domů a on zůstat doma. Zeptala jsem se ho zda mu nevadí, že bych si to u něj o den prodloužila, že se mi od něj nechce. On že potřebuje pracovat a semnou se na to nemůže soustředit, jedině když budu vedle. Potom jsme před barákem při loučení potkali jeho souseda. Přitel se ho zeptal zda by nešel na pivo, on že si napíšou až přijde domů… Když už jsem byla na odjezdu zeptala jsem se ho znovu zda bych se nemohla spoň učit v obyvaku a on by pracoval v pracovně. On že se mu moc nechce, ale že jestli teda chci tak ano. No a když jsem přišla tak jsem myslela že pujdem spolu na pivo a nebo všichni i s kamarádem. A on mi řekl že nikam nejde protože ten kamarád nemůže. Řekla jsem: na to abychom šli na pivo nepotřebujeme mít tvého kamaráda ne? A on že nejde. Říkám mu: takže s nim by jsi šel a semnou jít nechceš?… A on řekl: ANO s nim bych šel s tebou ne… no nemrzelo by vás to? ????

Mrzelo, to uznavám. Ale jinak bych na tvém místě brzdila s tím vnucováním.

xammy
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 13.01.19 21:16

Mrzelo

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 5 inzerátů 13.01.19 21:17

Nemrzelo,byl cely vikend s Tebou a chapu,ze potrebuje svuj prostor :nevim: a spousta chalpu pujde radeji na pivo s kamaradem,nez s holkou ..

Jana206
Nadpozemská drbna 26763 příspěvků 13.01.19 21:19

Kolik vam oběma je? Me by to nemrzelo,prostě chtel jit na pivo s kamosem :nevim:

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 13.01.19 21:19
@Twixinka píše:
Nemrzelo,byl cely vikend s Tebou a chapu,ze potrebuje svuj prostor :nevim: a spousta chalpu pujde radeji na pivo s kamaradem,nez s holkou ..

A nenapadlo by mě u chlapa zůstávát, kdyby mi dvakrát řekl, že o to zas tak moc nestojí.

Passenger
Stálice 71 příspěvků 13.01.19 21:19

A což takhle se ho na rovinu zeptat, co za tím je?

Khalesi
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 13.01.19 21:20

Mrzelo ale zase jasne ti rekl jak to ma,mozna chtel mit po celem spolecnem vikendu chvili pro sebe-(bez tebe) vis takoveto to muzske povo kde holky nemaj co delat. Raky potrebuje chvilku pro sebe. Ty taky chodis s kamoskou na kafe a jeho u toho nechces…nehodi se tam. Kazdy potrebuje svuj svet. A nezlob se ale vazne ses mu domu vnutila jak plysovy medved :nevim:

divine woman
Echt Kelišová 9657 příspěvků 13.01.19 21:20

@Passenger Co by bylo. Chtěl být sám a jít s kámošem na pivo.

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 13.01.19 21:21
@divine woman píše:
@Passenger Co by bylo. Chtěl být sám a jít s kámošem na pivo.

A dokonce to docela jasně řekl :lol:

Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 13.01.19 21:22

Mrzelo, ale možná tak v 18 v nejdivocejim zamilovaní. Teď už ne, byl s tebou o víkendu, chtěl pracovat.. Když jde chlap s chlapem na pivo je to něco jinyho než když má sebou svoji ženskou. Tohle bych neřešila, spíš by ses měla vykašlat na to vnucovani se, to fakt nedělá dobrotu.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 5 inzerátů 13.01.19 21:23

@ivašot. Asi tak :) me by uprimne ani nenapadlo se ho na to ptat,ja mam taky rada svuj klid :mrgreen:

darka15
Kecalka 305 příspěvků 13.01.19 21:24

šmarjá, dej mu prostor, nebo ti uteče za jinou

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >