Mrzí mě, že měla v minulosti trojku

7
14.4.20 15:59

Mrzí mě, že měla v minulosti trojku

Ahoj ženy a slečny. Je to asi trochu trapné, ale potřebuju názor ženské populace. Poznal jsem super ženskou, dá se říct, že po druhé schůzce jsme si řekli, že spolu budeme chodit. Připadá mi, že ji znám už roky, ve všem jsme si naprosto sednuli. Mně je 30 a jí 26 let. Když jsem s ní začal chodit, tak jsem si odpřísáhnul, že minulost řešit nebudeme, protože to nikdy není nic dobrého.

Jediné, co jsme si řekli, bylo o předchozích vztazích. Ona měla 3 vztahy, já dva. Řekla mi, že se nikdy nepouštěla do vztahů jen proto, aby nebyla samotná a že prostě hledala toho pravého. No řekl jsem si, že jsem asi konečně narazil na ženskou podle mých ideálů s puberty.

Pak jsme se jednou trochu picnuli vínem a ona se zeptala, jaký mám názor na trojku… tak jsem ji řekl, že to podle mě není normální, že když mi bylo 20 tak jsem skoro jednu zažil, ale že to bylo spíš pro mě legrace a recese, ale že sex je podle mého názoru jen pro dva. Na to mi řekla, že ona trojku zažila a je to cca půl roku zpátky (jsme spolu dva měsíce, v tu dobu byla sama).

Prý uháněla nějakého kluka, který byl „nad její poměry“, takže byla ráda, že ji věnuje čas, Ozval se ji jen když potřeboval sex apod. Pak jednou se ji ozval, že by ji rád viděl, že dorazí i s kamarádem a pokecají apod. No prý k ní dorazili, začalo se pít, pak kluci navrhnuli hraní svlékacích kare… dopadlo to tím způsobem, že si nejdřív užil ten její „vysnění“ a pak i ten jeho kamarád. Později se dozvěděla, že ti kluci se předem domluvili, že už léta plánovali trojku a ona jim připadala dost naivní a povolná, že ji trochu opijí a vyjde to s ní.

Když mi tohle řekla, tak se mi najednou začalo v hlavě promítat co všechno s něma dělala a nedělala a prostě už si ji nedovedu představit jako tu „princeznu“ za kterou jsem ji měl. Ano každý má nějakou minulost a nemám právo ji to vyčítat, já to nemám ani jako vyčítání, ale spíš je mi líto, že holka jako ona ze sebe nechala udělat matraci pro dva ocase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15799
14.4.20 16:01

A právě proto se o této minulosti nemá podrobně mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6732
14.4.20 16:06

@divine woman Přesně tak.
@fakeman04 Po minulosti není dobré detailně pátrat, pro vztah je důležité jen to, co se odehraj mezi těmi dvěmi. Ona ti to upřímně řekla, netajila, tvůj názor na tu věc ví, je na tobě, zda dopustíš, aby věc z období, kdy jste vztah neměli, ovlivnila současnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
14.4.20 16:08

Minulost řešit nebudete, ale museli jste si říct, že ty jsi měl 2 a ona 3 vztahy.
A v podstatě máš v podvědomí, že ti na tom záleží.
Tak pokud ti na tom tak záleží, existuje křesťanská seznamka, tam najdeš třeba i pannu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2586
14.4.20 16:09

Neměla ti to říkat, zvlášť, kdyz si reagoval na otazku negativně. Buď to skousneš nebo ji pošli do oběhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27225
14.4.20 16:09

Žiši, já si říkala, z čeho měla tu trojku, že ho to mrzí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17678
14.4.20 16:10
@fakeman04 píše:
Ahoj ženy a slečny. Je to asi trochu trapné, ale potřebuju názor ženské populace. Poznal jsem super ženskou, dá se říct, že po druhé schůzce jsme si řekli, že spolu budeme chodit. Připadá mi, že ji znám už roky, ve všem jsme si naprosto sednuli. Mně je 30 a jí 26 let. Když jsem s ní začal chodit, tak jsem si odpřísáhnul, že minulost řešit nebudeme, protože to nikdy není nic dobrého.

Jediné, co jsme si řekli, bylo o předchozích vztazích. Ona měla 3 vztahy, já dva. Řekla mi, že se nikdy nepouštěla do vztahů jen proto, aby nebyla samotná a že prostě hledala toho pravého. No řekl jsem si, že jsem asi konečně narazil na ženskou podle mých ideálů s puberty.

Pak jsme se jednou trochu picnuli vínem a ona se zeptala, jaký mám názor na trojku… tak jsem ji řekl, že to podle mě není normální, že když mi bylo 20 tak jsem skoro jednu zažil, ale že to bylo spíš pro mě legrace a recese, ale že sex je podle mého názoru jen pro dva. Na to mi řekla, že ona trojku zažila a je to cca půl roku zpátky (jsme spolu dva měsíce, v tu dobu byla sama).

Prý uháněla nějakého kluka, který byl „nad její poměry“, takže byla ráda, že ji věnuje čas, Ozval se ji jen když potřeboval sex apod. Pak jednou se ji ozval, že by ji rád viděl, že dorazí i s kamarádem a pokecají apod. No prý k ní dorazili, začalo se pít, pak kluci navrhnuli hraní svlékacích kare… dopadlo to tím způsobem, že si nejdřív užil ten její „vysnění“ a pak i ten jeho kamarád. Později se dozvěděla, že ti kluci se předem domluvili, že už léta plánovali trojku a ona jim připadala dost naivní a povolná, že ji trochu opijí a vyjde to s ní.

Když mi tohle řekla, tak se mi najednou začalo v hlavě promítat co všechno s něma dělala a nedělala a prostě už si ji nedovedu představit jako tu „princeznu“ za kterou jsem ji měl. Ano každý má nějakou minulost a nemám právo ji to vyčítat, já to nemám ani jako vyčítání, ale spíš je mi líto, že holka jako ona ze sebe nechala udělat matraci pro dva ocase…

Ty jsi teda dáreček. Tvoje přítelkyně je mladá, tak si něco užila, co bylo, bylo, neřeš to. Chápala bych, že bys řešil, že ji třeba někdo znásilnil, ublížil, ona roztáhla nohy dobrovolně a je to pouze její věc, obzvlášť, když v té době byla single, nebuď žárlivý, neřeš to, neměla Ti nic říkat, holt alkohol, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17678
14.4.20 16:11
@Bábrdl píše: Žiši, já si říkala, z čeho měla tu trojku, že ho to mrzí. :lol:

Ty jo, to mě v první chvíli taky napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
14.4.20 16:14

Mozna te to bude chvili hlodat, ale kdyz vam to bude klapat, tak na to velice rychle zapomenes… jsem s muzem pres deset let a uz si ani, nevzpomenu, co jsme na zacatku resili :roll: navic holku trochu zneuzili a ver, ze ji to trapi samotnou dost, proto ti to asi rekla.. neni to nic dulezizeho a na vas vztah a vasi budoucnost to nema zadny vliv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
14.4.20 16:15

Ja myslela, trojku z chovani :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
14.4.20 16:17

Nesouhlasím tu s osazenstvem, ona byla zblbnuta, v podstatě zneužitá a svěřila se. Ano, neznasilnili ji, ale můj názor je, že ti to řekla protože ti věří. Zkus se na to podívat z tohoto pohledu, než ji zavrhovat.

• Nahlásit
  • Citovat
2062
14.4.20 16:18

Důležité je teď. Minulost je pryč, pouze ve vašich hlavách. Ona není princezna, ona je. Ty nejsi princ, jsi. Na cestě životem sbíráme různé zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6161
14.4.20 16:19

To není trojka, vždyť ty styky byly po sobě. Hoď to za hlavu, to je to nejlepší, co pro vás dva můžeš udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 16:20

:zed: :zed: :zed: takhle si rozdrbat vztah hned v začátcích. Je mi jasné, že ty jsi z těch, co mají problém se přenést…můj chlap taky takhle vyzvídal a byl by raději, kdybych před ním nikoho neměla. Jakmile jsem zjistila, že mu na tom tak strašně záleží, začal vyzvídat i jména :poblion: Tak jsem už neřekla ani slovo. A už jsme se o tom nebavili. A doufám, že manželství se dvěma dětmi máme spokojené.

• Nahlásit
  • Citovat
629
14.4.20 16:20

Plusové body za upřímnost, horší by bylo se to dozvědět nečekaně od někoho cizího. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama