Mrzí mĕ, že náš vztah nestojí za nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:18
Mrzí mĕ,že náš vztah nestojí za nic

Nejak na me padla depka.Mela sem dobry vztah s pritelem, milovaly jsme se.Mame maleho syna, chtely jsme jeste jedno dite.Ale vztah je o nicem. Pritel ho nici.Je neustale protivny, podrazdeny,vzta­hovacny.Mam pocit, ze uz ho nenavidi m.Stve me ze me oklamal-jevil se jako partner meho zivota.Nyni jen nechapave koukam s kym ze to ziju :(.Jeden cas jsme se porad hadaly, mluvily o rozchodu, pak zas o diteti a zas o rozchodu.Uz me ten vztah hrozne unavuje, bere mi energii. Milionkrat jsem mu rekla, co mi na nem vadi, jak se zmenil…Jeden den sevse jevi v poradku abych dalsi den videla, ze sem mluvila do vetru.Stve me, ze jsme se kdy daly dohromady :roll:.Nemam mkc nasetreno, na materske a rodicaku nebylo z ceho setrit. Casem snad dojde k rozchodu.Uz to nedavam.Jen me trapi to, ze sem si spatne vybrala otce pro naseho syna. Nechci aby lital ve stridave peci. Zaroven nechci zit s nekym, kdo me zklamal a komu nestojim uz za normalni konverzaci bez ironickych kecu, prevraceni oci. Kolikrat se mnou mluvi pohrdave a povysuje se nade mnou.Toto chovani nesnasim. :pocitac:.Hlavne ze se nechce rozejit, zmenit se nechce, neudela nuc, aby se vztah zlepsil

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 20.02.17 22:21

To je smutné :,( ale pokud nebude chtít on to změnit, nezmění se to. Taky by mě zajímalo, proč se takové věci stávají. A když by si mu v klidu řekla, že už to psychicky nezvládáš, že to chceš asi ukončit, co by ti řekl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:26

@Anonymjm On pry konec vztahu nechce, ikdyz nechapu proc, kdyz je na me hnusny a nema ke me zadnou uctu.Uz se ani nesnesem spolu. Vidime se hodinu dene kolikrat a stejne me stihne vytocit.Ja myslim hlavne na maleho. Nechci aby jsme se o nej tahaly. Zaroven kdyz sem doma a chlap je doma, tak mez nervu boli zaludek.Je mi z nej uz fyzicky zle.Jen trnu kdy mu zas co bude vadit, no hruza.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 20.02.17 22:30

No chce to vážný rozhovor, ale to by ten tvůj toho musel být schopný…Třeba zavzpomínat, proč spolu vůbec jste a tak. Chce to mluvit v klidu, ale vážně, že prostě odejdeš, když to tak bude dál

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:33

Hlavně se nenechej zlákat na druhé dítě… to pak budeš jako rukojmí… se dvěmi dětmi se daleko hůř rozchází a začíná znova sama, než s jedním…

vím, o čem mluvím… žiju v podobném vztahu a když budu sama, tak děti neuživím… a jít do práce - to sama nezvládnu… tak děláme oba na směny a střídáme se… doma jsme občas spolu, ale je to divné… on mě vytáčí už svojí přítomností, já jeho asi taky… ve výchově se také ne vždy shodneme… a děti trpí… a kdybychom se rozešli, trpěly by ještě více… taky se divím, s kým žiju… a rozhodně mohu říct, že podruhé bych si ho nevzala!!! a to jsem ho v jeho pravé „barvě“ poznala až po 8letech vztahu… dokud jsem ho obdivovala a se vším souhlasila, bylo to fajn… ale když jsem začala prosazovat sovje názory, jeho ego to neuneslo… a hodně se změnil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:36

@Anonymjm Driv se choval normalne. Zmenil se. Nevim kdy presne se vztah zacal rozpadat.Slo to pomalu a nechtela sem tomu uverit.Vzdy bylo hur a pak zas lip a zase hur.Ted cca 3 mesice se ten vztah ne a ne vysvihnout do stavu,,lip".Nor­malne spolu mluvime jen prostrednictvim mobilu. Jakmile se vidime, je to v pytli.Ja uz jim doslova pohrdam. Davam mj vse za vinu.Ja chtela 2 deti a kvuli nemu je mit nebudu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:39

Tak jestli te to pomuze :-), se mnou se rozesel pred dvema mesici manzel a dneska mi rekl, ze nevi, co chce, ze jinymi slovy se mnou byt nechce, ale ze take nechce rozvod…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 22:42
@Anonymní píše:
Hlavně se nenechej zlákat na druhé dítě… to pak budeš jako rukojmí… se dvěmi dětmi se daleko hůř rozchází a začíná znova sama, než s jedním…vím, o čem mluvím… žiju v podobném vztahu a když budu sama, tak děti neuživím… a jít do práce - to sama nezvládnu… tak děláme oba na směny a střídáme se… doma jsme občas spolu, ale je to divné… on mě vytáčí už svojí přítomností, já jeho asi taky… ve výchově se také ne vždy shodneme… a děti trpí… a kdybychom se rozešli, trpěly by ještě více… taky se divím, s kým žiju… a rozhodně mohu říct, že podruhé bych si ho nevzala!!! a to jsem ho v jeho pravé „barvě“ poznala až po 8letech vztahu… dokud jsem ho obdivovala a se vším souhlasila, bylo to fajn… ale když jsem začala prosazovat sovje názory, jeho ego to neuneslo… a hodně se změnil.

Me ale strasne stve, ze kvuli jeho premene v egojistu nebo na co si to hraje, bude syn jedinacek a ja nebudu mit druhe dite, ktere si tolik preju.No s penezma je to na pytel uz ted, kdyz jsme dva, takze se rozchodu obavam. Navic syn dost marodi, takze moc nevydelam, kdyz s nim sem doma na OČR. Mam pocit ze se zblaznim.

reny14
Ukecaná baba ;) 2414 příspěvků 20.02.17 23:00

Lepsi je mit jedno a v budoucnu treba druhe s nekym jinym.nebo se date doporadku a druhe casem bude.ted na druhe nemysli.spis jak vyresit vas vztah.

Lynette
Echt Kelišová 7872 příspěvků 20.02.17 23:01

Proc bys nemohla mit druhe dite s jinym partnerem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 23:06

@Lynette Nechci 2jedinacky. Takze kdyz nebude druhe ted, tak uz nebude. Navic si myslim, ze po tom, co me zklamal soucasny partner, tak tezko jeste nekdy nejakemu muzi,,naletim".

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 23:09

@reny14 Tak ono se tezko na druhe nemysli, kdyz mam v hlave jen tu myslenku ze bud ted druhe a nebo nikdy. Chtela sem 2 deti po sobe a ne treba po 7mi letech. V tom uz nevidim nic pozitivniho. Samozrejme vim, ze je ted nesmysl mit druhe dite.Ale ta touha tam je no. A hlavne vtek na pritele, ze vztah podelal a kvuli nemu to druhe nebude. Kdyby aspon rekl, ze chce rozchod, ale to ne :zed:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 00:17
Anonymka

To co popisujes je totální konec vztahu, taky jsem to tak mela a neslo to už udychat, mela jsem pocit, ze me to musí zabit. Tak jsem to ukončila, taky nechtěl, ale totálně to nefungovalo. Taky jsme měli 1 dítě. Ja si našla jiného, bylo to zase jinak hrozne. Řekla jsem, ze to ne a opět konec. Nakonec návrat k manželovi. Potom takové plánované neplanovane dítě po 8 letech od prvniho. Je to úžasné ten odstup, větší pohoda, starsi pomuze, deti se milují. S chlapem jsou tam stále ty nedorozumění, člověk se úplně nezmění, ale snažíme se… zatím. Mam strach jak to bude dal, ale deti jsou úžasné. Takže není kam spěchat, taky jsem nejdřív chtěla deti jedine vekove u sebe a takhle jsou skveli :palec:

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 21.02.17 00:23

Bývá dost vzácné, že za rozpadem vztahu nese vinu jen jeden člověk.

Vzhledem k tomu, že sama teď nejsi v situaci, kdy bys dokázala odejít (a i bez toho) bych přemýšlela, jak situaci zlepšit, jak na vztahu pracovat, třeba i přes poradnu. Chápu, že je to hrozně ubíjející, když druhá strana dává okatě najevo, že co říkáš, jsou blbosti, ale zkusit se nějak zamyslet nad tím, jak to dospělo do takového stavu. Kde dělal chyby on, kde Ty, co skřípe a co vás kdysi spojovalo, jestli opravdu není cesta, jak to zlepšit.

Zkusit se zamyslet i nad tím, proč je přítel tak podrážděný, co ho trápí, co mu vadí, zkusit v sobě najít kapku empatie a mluvit o tom… nejspíš ho momentální konfliktní stav taky netěší. On se z Tvého úhlu pohledu změnil, ale nemyslí si i on, že jsi se změnila? Vzhledem k tomu, že spolu máte dítě, tak těch důvodů pro změny na obou stranách je víc než dost, hodně stresu, málo spánku a času na sebe, hormonální změny atd.

kve-tinka
Závislačka 4386 příspěvků 7 inzerátů 21.02.17 06:56
@Anonymní píše:
Nechci 2jedinacky. Takze kdyz nebude druhe ted, tak uz nebude. Navic si myslim, ze po tom, co me zklamal soucasny partner, tak tezko jeste nekdy nejakemu muzi,,naletim".

8o ty se holka ženeš do záhuby s tímhle přístupem. Vám to neklape, ale spolu spíte? Nebo jak by vznikl sourozenec?
Odejdi, s jedním to jde krásně, vím o čem mluvím. ;) A za „dveřmi“ na mě čekal pan Božský. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >