Mrzí vašeho chlapa, že se neuvidíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 10:56
Mrzí vašeho chlapa, že se neuvidíte ???

:roll: Dobré dopoledne, asi nemám zrovna dnes noc náladu na vtípky, ale raději bych prosila Váš názor.

Včera u mě byl přítel, vše proběhlo v pohodě. Na dnešek jsme se domluvili, že se uvidíme, u něj… U mě jsou dnes rodiče na svátek. Dobrý. Bohužel, z plánu sešlo, jak s rodiči dopoledne, tak s ním potom… A to jen kvůli nachlazení. Myslela jsem, že to zvládnu, ale mám zvýšenou horečku, neskutečně ne bolí v krku. Musím se z toho dostat, zítra mě čeká důležitý pohovor v Praze.

Čili jsem mu napsala, že dnešek musíme přeložit. A že případní náhradní termín by byl v sobotu.
Odepsal mi jen, když jinak ' nedáš ', a za tím smajlíky. Upřímně, se mě to dotklo. Ještě jsem mu napsala, že v sobotu v 13 hodin, kdyby byla změna, dám vědět. Případně, ať dá vědět on.

Nic. Nereagoval. Vzkaz četl.

Prosím o anonymitu. Je mi zle a ještě teď mám špatnou náladu z jeho reakcí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 08.05.19 10:59

Co se tě na tom vzkazu dotklo? Kolik je ti let?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 08.05.19 11:00

Oni chlapy takový jsou. Ne zrovna citlivý. A ano, holky taky takové jsou. Vidí kdeco za kdečím i když tam není nic.

P4ja
Echt Kelišová 9552 příspěvků 08.05.19 11:01

To tě rozhodí tohle?? Nebo jsi čekala ubrečenou SMS ve stylu, jak je mu to líto??

Já bych to vůbec neřešila. Prostě mně není dobře a uvidíme se jiný den.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 08.05.19 11:01

To" kdyz jinak nedaš" mohlo být myšleno i žertovně, v dobré náladě.

A co konkrétně dle tebe měl říct, jak měl reagovat?

Edit, už to možná chápu, nerozhodilo tě to „nedáš "? Jako že dál najevo, že když jinak "nedaš“, tak že nic, že jinou cenu pro nej nemáš?

Příspěvek upraven 08.05.19 v 11:06

Petula306
Kecalka 441 příspěvků 08.05.19 11:02

A co by měl napsat? Zrušila jsi to a on to respektuje. Udělá si prostě jiný plány. Mohla jsi ho pozvat k sobě třeba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 11:04

Ne, aby litoval. Ale třeba, že ho to mrzí. A ne, že když jinak nedáš. Chápu, že je to i částečně humor, ale částečně samozřejmě mělo jít dnes i o sex. 8o
Do té doby, než jsem to zrušila, tak posílal smajlika se srdíčky. :roll: Nepřijde mi to zrovna koser. A ani na to, že kdyby byla změna v sobotu ať dá vědět. Neodepsal, ani OK

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9177 příspěvků 08.05.19 11:05

Jestli te rozhodi tohle, tak to si to manzelstvi jednou fakt „uzijes“ :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 8942 příspěvků 08.05.19 11:06

Ach, ja myslela, že dnes nedoraziš :mrgreen: tohle je min. 3 diskuse na stejne tema. :roll: tak se s nim rozejdi, když ti vse tak vadi.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 08.05.19 11:07

Tak mu zavolej :nevim:. Podle mě, to řešíš moc. Chlapi takoví jsou :D já řeším každého smajlíka a chlap na to haže bobek :D.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 08.05.19 11:08
@Anonymní píše:
Ne, aby litoval. Ale třeba, že ho to mrzí. A ne, že když jinak nedáš. Chápu, že je to i částečně humor, ale částečně samozřejmě mělo jít dnes i o sex. 8o
Do té doby, než jsem to zrušila, tak posílal smajlika se srdíčky. :roll: Nepřijde mi to zrovna koser. A ani na to, že kdyby byla změna v sobotu ať dá vědět. Neodepsal, ani OK

Ano, toto dava smysl a uz chapu, ze se te to dotklo. Opravdu to vypada, ze máš pro nej cenu jen na sex.

Markéta80
Hvězda diskuse 44684 příspěvků 08.05.19 11:09

Nevidím na tom cokoliv špatného co napsal? Ty jsi nemocná tak napsal srandičku :lol: Bych mu napsala že snad v so budu zdravá ;)

Flyingfrog
Extra třída :D 12308 příspěvků 08.05.19 11:11

Chápu tě, ne vždy má člověk náladu na srandičky.
Nepsala bych už sama nic.
Uzdrav se a bude třeba i lepší nálada.
:kytka:

Verunecka289
Závislačka 3454 příspěvků 08.05.19 11:11
@debra.morgan píše:
Ach, ja myslela, že dnes nedoraziš :mrgreen: tohle je min. 3 diskuse na stejne tema. :roll: tak se s nim rozejdi, když ti vse tak vadi.

Takže nejsem sama, co si myslí, že je to zas ta stejná histerka :lol:

Monchichik
Echt Kelišová 8780 příspěvků 08.05.19 11:11

A co se tě na tomhle dotklo? Tak chtěl být vtipnej, má snad brečet?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama