MS 10 den po ovulaci

109
14.2.16 17:47

MS 10 den po ovulaci

Ahoj, mám dotaz na zkušenější a informovanější snažilky. Snažíme se o 2 mimino teprve první měsíc, ale dneska jsem dostala MS a to přesně 10. den po ovulaci. Ovulaci poznám bezpečně (většinou mám trochu krve) a navíc jsem si dělala ovulační test, který to jen potvrdil. Trochu tomu nerozumím, jak je možný, že jsem to dostala dneska vzhledem k tomu, že ovu byla před 10 dny. Zatím je to slabé krvácení, ale je to krvácení a né špinění.
Víte někdo čím to může být? Měla bych to nějak řešit? Moc děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71526
14.2.16 17:49

@strummer02 Nějak nechápu na co se ptáš :think: proč by to nebylo možný, luteální fáze může být i takhle krátká, pro otěhotnění je to tedy hraniční hodnota, ale pokud se snažíte první měsíc, tak to nic neznamená, pokud by byla stabilně takhle krátká, tak by to asi řešit chtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
14.2.16 17:52

Aha, no to jsem právě nevěděla, myslela jsem, že je to VZDY 14 dni. :) Tak díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71526
14.2.16 17:54

@strummer02 Nene, to určitě ne :-) těch 14 dní je taková ta ideální teoretická hodnota. Plus pak se říká, že se tahle doba moc nemění, ale třeba mě se celkem měnila, v rozmezí nějakých 10 - 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
14.2.16 17:57

@j.a.n.i1 :-) Takže je všechno v pořádku, to jsem potřebovala vědět :-) Tak uvidíme příště. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama