MS 3 týdny po revizi, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 19:31
MS 3 týdny po revizi, je to možné?

Ve středu to byly 3 týdny, co jsem podstoupila revizi po spontánním potratu, hodně toho neodešlo. Týden jsem krvácela dost, potom to postupně přecházelo ve špinění, už vypadalo, že bude po tom, ale dnes odpoledne bolest v podbřišku a nové krvácení, je to možné, že by to už byla menstruace po 24 dnech? Cyklus jsem do té doby měla jako hodinky 28 dní, když to vezmu, je to 28 dní, kdy začal potrat, ale od toho se to nepočítá, že ne? Díky za reakce, ale už mi z toho špinění a krvácení hrabe, jen nechci plašit a jezdit na pohotovost, pokud je to jen obyčejná ms :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janita3
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 11.01.19 19:55

Dle mě to určitě možné je. Já si též prošla revizí a ms naskočila jako hodinky 28 den od zákroku, určitě je 24 den od zákroku naprosto v normě. U mě se po revizi objevili komplikace takové, že jsem se uzavřela dříve než měla, taže jsem během těch čtyř týdnů nekrvácela, mebo nešpinila snad jen jeden :roll: Jestli nemáš bolesti, nebo teploty, tak bych řekla, že se nemusíš bát. Jinak pro trošku povzbuzení, čtvrtá ms od revize už nedorazila a teď začínám 10tt Moc držím palce, ať je u tebe vše bez dalších komlikací a aby se k Vám také miminko co nejdříve vrátilo silnější a připravenější :hug:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6870 příspěvků 11.01.19 19:57

Měla by to být menzes. Udělej si čaj kontryhel, řebříček, přeslička. Hodně to pomáhá na srovnání po potratu, jak fyzicky tak psychicky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 20:19
@Janita3 píše:
Dle mě to určitě možné je. Já si též prošla revizí a ms naskočila jako hodinky 28 den od zákroku, určitě je 24 den od zákroku naprosto v normě. U mě se po revizi objevili komplikace takové, že jsem se uzavřela dříve než měla, taže jsem během těch čtyř týdnů nekrvácela, mebo nešpinila snad jen jeden :roll: Jestli nemáš bolesti, nebo teploty, tak bych řekla, že se nemusíš bát. Jinak pro trošku povzbuzení, čtvrtá ms od revize už nedorazila a teď začínám 10tt Moc držím palce, ať je u tebe vše bez dalších komlikací a aby se k Vám také miminko co nejdříve vrátilo silnější a připravenější :hug:

Po potratu jsem krvácela hodně, ale pak jen čistou krví, už nic nedocházelo, tak mě poslali na revizi, že mi toho zůstalo fakt hodně v děloze, ale v nemocnici i na kontrole mi řekli, že cyklus naskočí nejdříve za 4 týdny, spíš klidně později, že 4-6 je v normě, proto mě překvapilo, že by to tak brzo mohlo přijít, je to pro mě vše poprvé, tak jsem taková vyjukaná, nechci nic podcenit, ale nechci zase zbytečně plašit :oops: Díky za uklidnění ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 20:28
@Janli píše:
Měla by to být menzes. Udělej si čaj kontryhel, řebříček, přeslička. Hodně to pomáhá na srovnání po potratu, jak fyzicky tak psychicky.

Díky za uklidnění, připadám si jako trubka, ale nechci nic podcenit, znám dost špatných případů po revizi :roll: Kontryhel mi doporučili v nemocnici, že můžu pít hned a ještě řepík na prevenci zánětu, takže tohle dvoje užívám od začátku, co mě pustili domů ;) Pak ještě železo, jsem anemická a hořčík, tak jsem jak lékárna :lol:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 11.01.19 20:53

Většinou je to za dýl, ale tak 4 dny proti normálu… Pokud to není extra masivní, nemáš velké křeče nebo jiné potíže, považovala bych to za MS. Ten první cyklus bývá často anovulační, a tam je možné vše. Já se rozkrvácela přesně po 28 dnech, byť teda mívám cykly normálně kratšé.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 11.01.19 21:03

Samozřejmě je lepší plašit, než něco podcenit, já byla z toho všeho taky celá zmatená. Nerozuměla jsem tomu, co je po takovém zákroku „normální“ a kdy už raději opět vyhledat pomoc :( Pokud nemáš nějaké veliké bolesti, hlavně tu teplotu kvůli infekci, naběhla ti ms, což je super, tělo se ti srovnává :hug: Mě ten kontryhel těž velice pomohl na srovnání i obnovení sliznice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 09:06
@ugluk píše:
Většinou je to za dýl, ale tak 4 dny proti normálu… Pokud to není extra masivní, nemáš velké křeče nebo jiné potíže, považovala bych to za MS. Ten první cyklus bývá často anovulační, a tam je možné vše. Já se rozkrvácela přesně po 28 dnech, byť teda mívám cykly normálně kratšé.

Masivní to není, spíš silnější, podbřišek bolí víc, než jsem byla zvyklá i krvácení je větší, ale na to mě upozornili, že to tak může být. Jen mě vždy den před a 2 dny během ms bolela prsa, naskákaly pupínky a teď nic, tak jsem si nebyla jistá, že už je to ms, čekala jsem ji později :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 09:16
@Janita3 píše:
Samozřejmě je lepší plašit, než něco podcenit, já byla z toho všeho taky celá zmatená. Nerozuměla jsem tomu, co je po takovém zákroku „normální“ a kdy už raději opět vyhledat pomoc :( Pokud nemáš nějaké veliké bolesti, hlavně tu teplotu kvůli infekci, naběhla ti ms, což je super, tělo se ti srovnává :hug: Mě ten kontryhel těž velice pomohl na srovnání i obnovení sliznice.

Přesně, vůbec nevím, co je normální a co už není, všude se dozvídám, že každá to máme jinak, tak se v tom vyznej a nebuď za hysterku :roll: Veliké bolesti nemám, jsou větší než obvykle, ale není to nic, co by se nedalo vydržet a teplotu mám svou běžnou, jen mě zaskočilo, že bych mohla mít ms tak brzo,ale snad je to opravdu ona ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 09:24

Teď si to po sobě čtu a napsala jsem blbost, od středy by to bylo 23 dní, nějak mi nedošlo, že na revizi jsme byla v úterý a ve středu mě pouštěli domů, takže to mám opravdu po 24 dnech, kdyby to někomu bylo divné, že to o den nesedí.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 12.01.19 12:49

No, ono když to začalo odcházet už pár dní předtím, tak je otázka, odkdy přesně to počítat, prostě ty hormonální procesy se spustily už dřív… Ten první cyklus může být trochu jiný, jak jsem psala, často je i anovulační, takže ty MS příznaky můžou vypadat jinak. Spíš mívají ženy opačný problém - MS nedorazí víc jak těch 6 týdnů, ale je to individuální. Dej na své pocity, jestli jsi bez teplot, cítíš se v rámci možností OK, tak by to OK mělo být. Pokud si nebudeš jistá, klidně skákni v pondělí na gyndu, nebo po skončení té MS, ať mrknou, že je děloha čistá, ať máš klid. Kdyby bylo něco špatně, velké křeče, teploty, trvalo by to neobvykle dlouho, klidně bych šla na pohotovost, ale tipuji, že to bude OK.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 13:17
@ugluk píše:
No, ono když to začalo odcházet už pár dní předtím, tak je otázka, odkdy přesně to počítat, prostě ty hormonální procesy se spustily už dřív… Ten první cyklus může být trochu jiný, jak jsem psala, často je i anovulační, takže ty MS příznaky můžou vypadat jinak. Spíš mívají ženy opačný problém - MS nedorazí víc jak těch 6 týdnů, ale je to individuální. Dej na své pocity, jestli jsi bez teplot, cítíš se v rámci možností OK, tak by to OK mělo být. Pokud si nebudeš jistá, klidně skákni v pondělí na gyndu, nebo po skončení té MS, ať mrknou, že je děloha čistá, ať máš klid. Kdyby bylo něco špatně, velké křeče, teploty, trvalo by to neobvykle dlouho, klidně bych šla na pohotovost, ale tipuji, že to bude OK.

Díky za povzbuzení. Na kontrolu jsem objednaná v úterý, takže pokud nenastane něco neobvyklého, půjdu tam v tomhle termínu. Teplotu zvýšenou nemám, spíš je nižší, což mívám během ms. Potrat začal ve čtvrtek večer krvácením a v pátek se to pak rozjelo hodně a od toho to bylo těch 28 dní. A na gyndě pak poznají, zda to byla ms?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 12.01.19 13:28

Určitě kouknou utz, uvidí v děloze, jak vypadá sliznice, jestli tam nejsou nějaké zbytky, mrknou na vaječníky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 13:38
@ugluk píše:
Určitě kouknou utz, uvidí v děloze, jak vypadá sliznice, jestli tam nejsou nějaké zbytky, mrknou na vaječníky…

Na první kontrole po revizi už jsem byla, prý mi tam zůstaly ještě nějaké zbytky, ale nic velkého, že by to mělo odejít s ms, proto jsem pořád špinila.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44230 příspěvků 12.01.19 13:40

Tak snad to odejde teď ;) Ať je vše v pořádku, pak poreferuj a další pokus už přeji dotažený až do konce :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >