Ms a během ní se na tt ukázaly //

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 18:52
Ms a během ní se tt ukázaly//

Dobrý večer, máte prosím některá zkušenost, že jste měla ms klasickou a během ní se tt ukázaly//. Snažíme se už 8měsíce bez úspěchu. Tento měsíc mi přišla ms divně, po-ut divné bodani v podbřišku takové jsem ještě neměla pak den klid čt ms pár kapek večer, pátek to stejné, so trochu víc, ale nedalo mi to a zkusila jsem poslední tt. A tam //, přitom v pátek vůbec nic :think:. Dnes jsem měla dostat správně ms podle posledních cyklů. :think: a proč tt, při ms protože mě bolí prsa jako nikdy a nic jak týden brecim kvůli každé blbosti. :mrgreen:

Reakce:
lovean
Závislačka 3235 příspěvků 18.08.19 18:58

Tak buď je těhotenství i tak a nebo to bylo a odešlo to pokud je ms jen slabá tak klidně být těhotná můžeš můžeš zkusit třeba za dva dny znovu a uvidíš co na testu bude

Hatšepsovet
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 18.08.19 18:58

Já teď při posledním těhotenství (nyní 20. týden) jsem také měla něco jako ms, v den kdy měla přijít slabé špinění, do druhého dne přes noc přešlo ve slabé krvácení a do večera přešlo opět ve špinění a 3. den bylo po všem. Celkem je to mé 4. těhotenství a při předešlých se mi to nestalo.

Filzefina
Kecalka 308 příspěvků 18.08.19 18:59

Jak pise lovean. Drzim palce at uz to vyjde ;)

Mallorka
Závislačka 3257 příspěvků 18.08.19 19:13

Mohlo to být uhnizdovani vajíčka ne menstruace, kor když měla prijit až dnes. Držím pěsti, ať čárka sili

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 18.08.19 19:17

Kolikaty den cyklu to takhle bylo? Ja zazila pri cyklu 28/4 neco podobneho 17.dc a mam triletou… tak drzim palce at je to hnízdění :kissing_heart:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 19:21

@lovean no právě zarazilo že když už ms byla test čistý a dva dny na to podle mě už pěkná čárka ani moc dušík. Ale zkusím v út znovu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 19:24

Holky moc děkuji, podle toho jestli jsem dobře počítala tak dneska to bude 26. Od prvního dne poslední ms ale ovu mívám až ke konci cyklu tak cca 10-11. No snad se udrží, ale raději si šance nedělám raději :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 19:30

Tak my se snazily 8 mesicu a devaty mesic probehlo neco podobneho. MS chvilku pred terminem, ale slabsi a pak dve carky na testu. Ted maji ty carky 4 roky ;)

lovean
Závislačka 3235 příspěvků 18.08.19 19:58

Uvidíš pokud nezačnes krvácet normálně tak to klidně být těhotná můžeš já krvácela hodně ale to už bylo po dvou silných carkach a to už je jiná kapitola hematom v děloze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:40

Tak nevím ale podle mě jen to pryč, čárka je ale slabší :(

Váš příspěvek
Reklama