Ms a nevolnost - test negativní

Anonymní
24.10.19 20:58

Ms a nevolnost test negativní

Před třemi týdny nam prasknul kondom asi za týden přišla menstruace tak jak má byla jako vždy. Jenže od pondělí je my špatně jsem unavená a bolí mě břicho jako při menstruaci. Test jsem si dělala a negativní mohu být i tak těhotná??

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

27.10.19 19:47

Ahoj, to je divný, ale počkej ještě třeba týden a uvidíš… nebo už jsi si dělala test další?

Já řeším něco podobného.. 5.10. jsem měla s přítelem sex, že vyzkoušíme jestli nám to půjde (po týdnu jsem zjistila, že to zrovna byly ovulační dny) :) tři dny po jsem se hrozně nafoukla a bylo mi nevolno, a při tom jsem měla pořád hlad :D a hlad mám do teď..mela jsem pořád i píchání do vaječníků, nejdřív práva strana a pak levá..první den MS 19.10 jsem si udělala těhu test a byl tam jen duch, ale za tři dny jsem krvácela ale jen trochu a dva dny, pak den nic a další den znovu trochu a zase den nic :zed: to prostě nepochopím, nikdy předtím jsem toto neměla :lol:.. Prsa mě za celou dobu nebolela jen trochu citlivý bradavky.. a bolela mě teď dva dny třisla a v kříži.. a dneska je mi zase nevolno, a test jsem si dělala ráno a nic tam nebylo. Je možný, že můžu být těhotná? Jasný nejste vestkyne :smile: ale spíš mě zajímá, jestli to někdo měl taky tak :smile: :D doktorce jsem volala dva dny a asi má dovolenou takže nad tím pořád přemýšlím co to je… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 19:50

Tak na toto je nejlepší je zeptat se gynekologa nebo si udělat znovu test :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 20:06

Já bych se ráda zeptala ale minulý týden tam nebyla a zítra svátek a pak než mě objedná to beztak potrvá :smile: štěstí, že jsem trpělivá :see_no_evil: mě tak napadlo, když jsem se mrkla na net, že bych sem mohla napsat, jestli to měl někdo takový pomotany :smiley: jinak děkuji za odpověď :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
2.11.19 16:21

@Nekonečno28 ahoj, já si zítra udělám test, normálně mám MS 5dnu, ted byla 2 dny, ale jinak než jsem zvykla a nic. Je mi divně od žaludku, pořád chodím čůrat a bolí mě v podbrisku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama