MŠ a ZŠ Ohradní Praha 4

11416
17.6.20 16:09

MŠ a ZŠ Ohradní Praha 4

Ahoj všem!

Máte tu někdo děti v Ohradní? Dcera nastupuje do první třídy a já stále sháním reference a zkušenosti, co vlastně čekat.
Zajímá mě ale i MŠ, mám zatím batole, u kterého budu příští rok řešit přihlášku do MŠ. Dcera chodila do soukromé školky, do které už syna přihlašovat nechci, takže hledám i reference tímto směrem…

Děkuji všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

156
17.6.20 20:12

Ahoj, syn chodil do MŠ a teď do ZŠ, obojí velká spokojenost. Učitelé samozřejmě jak kdo, musí si sednout, náš je zatím na 1. stupni a škola ho baví, chodí rád, teď v nouzovém režimu se mu stýskalo. Škola má i stránky na fb, tak se můžeš podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11416
18.6.20 15:17

@Tansele díky moc! Dcera bude mít učitelku, která není ani na seznamu zaměstnanců, tak bude možná úplně nová… :nevim:
U školky se bojím masokombinátu, jsem zvyklá na poměrně individuální přístup ze soukromé školky o méně dětech… Otázka je, jestli se tam vůbec syn dostane, je narozený v listopadu. Není tam moc nátřesk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
18.6.20 18:58

Školka určitě nebyla žádná „množírna“, jako nebylo 5 dětí ve třídě, ale měly vždycky program, zábavu a učitelky měly přehled o všech dětech. Já třeba ocenila, když jsem vyzvedávala na zahrádce (odpoledne jsou pořád venku), a učitelka viděla, jak někdo pořád chodí kolem jejich plotu, tak zjišťovala od dětí, jestli k někomu patří a hlídala, aby tam nebrousil nějaký predátor. Takže žádný kecání v koutku a děti na volno.
Jinak jestli ho vezmou, nevím, podle toho, jak jsou teď silné ročníky. Obvykle brali děti narozené do srpna, pak jako náhradníci, podle kapacity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama