Reklama

MS devět dní dva cykly po sobě, teď zpoždění - poradil by někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 149 příspěvků 31.08.18 15:01
MS devět dní dva cykly po sobě, teď zpoždění-poradil by někdo?

Ahoj holky, chtěla bych poradit :) odjakživa mám nepravidelnou MS nicméně poslední dva cykly jsem měla víceméně pravidelné akorát, že „krvácení“ jestli se tomu tak dá říkat, protože by bylo spíše špinění až lehké krvácení, trvalo 9 dní (normálně jsem to vždy měla 6-7 dnů)..řekla jsem si no co tak to sice trvá 9 dní, ale alespoň už to vypadá pravidelně nicméně teď mám třetí den zpoždění, TT negativní, píchá mě v podbřišku, cítím záda a mám hodně přecitlivělé bradavky na dotek, prostě příznaky před MS, ale MS nikde. Ke gynekologovi nechci, protože stejně noc nevyřeší když neuvidí nic na UTZ. Maximálně mi zase něco předepíše na cyklus a toho už mám taky dost…poradil by někdo?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 16:14

No testy jsou opravdu velice spolehlivé, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, ale pokud máš nepravidelnou MS tak bys asi měla zajít k dokt. má dcera měla to samé a MS jí mudr upravila hormonální léčbou a má klid, než se každý měsíc nervovat jestli to dostanu a jak je lepší asi něco užívat.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 31.08.18 17:05

Zkus civčit…pomáhá cvičení Mojžíšové a nebo hormonální joga. Případně kapky Gynex.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 31.08.18 17:07
@Anonymní píše:
No testy jsou opravdu velice spolehlivé, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, ale pokud máš nepravidelnou MS tak bys asi měla zajít k dokt. má dcera měla to samé a MS jí mudr upravila hormonální léčbou a má klid, než se každý měsíc nervovat jestli to dostanu a jak je lepší asi něco užívat.

No s tím bych polemizovala. Spíš bych se to snažila řešit přírodní cestou a hormony by pro mě byly tou poslední a krajní variantou. A to jsem při užívání žádné problémy neměla. Ae není nad to mít svůj cyklus. Sice jsou lákavé a uživatelsky přívětivé, ale vše má dvě mince.

denkat
Kecalka 149 příspěvků 31.08.18 17:58
@P4ja píše:
No s tím bych polemizovala. Spíš bych se to snažila řešit přírodní cestou a hormony by pro mě byly tou poslední a krajní variantou. A to jsem při užívání žádné problémy neměla. Ae není nad to mít svůj cyklus. Sice jsou lákavé a uživatelsky přívětivé, ale vše má dvě mince.

Naprosto souhlasím, žádný hormony do sebe cpát už nechci, nehledě na to, že to nic nevyřeší …zkusím asi ten gynex, četla jsem, že hodně pomohl

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 31.08.18 18:00

@denkat Za mě funguje hormonální joga , teda nejenom na MS, ale je to všelék. A když nic, tak je člověku fajn po psychické stránce.

denkat
Kecalka 149 příspěvků 31.08.18 18:40
@P4ja píše:
@denkat Za mě funguje hormonální joga , teda nejenom na MS, ale je to všelék. A když nic, tak je člověku fajn po psychické stránce.

Dobře, díky za tip ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >