Menstruace hned po sexu a následně možné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MycketBra
Nováček 4 příspěvky 01.03.17 12:31
Ms hned po sexu a tehotenstvi

Ahoj,
Omlouvám se za miliontý dotaz tohoto typu, ale jsem doopravdy zoufalá. V prosinci jsem měla MS od cca 23.do 28. Antikoncepci neberu a vzdy to mám plus mínus s dva tři dny pravidelně. 22.1. Jsem měla první sex s kondomem a hned asi dvě hodiny po styku jdem to dostala, myslela jsem si, že je to krvácení po styku které je běžné, nicméně to trvalo cca 4 dny a bylo to jako normalni MS, tak jsem to tka považovala, po skončení jsem měla sex vzdy s kondomem, ale asi jen 4× a zadne nehody nebo proc bych mohla být těhotná si vědoma nejsem. Veškerý sex byl cca do týdne po skončení ms. Měla jsem to dostat tedy cca 22.2. Již je to týden a ja to stale nedostala. Podotýkám, ze nervozni jsem tak posledni dva dny, předtím me to ani nenapadlo, takze stres roli asi nehraje, zadnou zmenou neprochazim, takze doopravdy netusim, proc jsem to nedostala. Jaka myslite, ze je pravdepodobnost ze bych mohla byt tehotna? Je mi jasny ze 100%antikoncepce je nesexovat, ale i tak, co myslite?

Dekuji a omlouvam se za dalsi dotaz tohoto typu

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 01.03.17 12:46

Udělej si test. To si myslím :mrgreen:

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 01.03.17 13:11

Test je otázka 50 kč a v tuto chvíli už by byl pravděpodobně pozitivní. HA jsem taky nebrala a na cyklu se pak odráželo cokoliv - nemoc, velká fyzická zátěž, po státnicích jsem dokonce měsíčky ani nedostala… takže šup do lékárny. Je to sice nepravděpodobné, ale s určitostí ti to test vyvrátí. Nejlépe Dr. Max a tam jsou rovnou dva kousky:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >