Reklama

Menstruace hned po sexu a následně možné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MycketBra
Nováček 4 příspěvky 01.03.17 12:31
Ms hned po sexu a tehotenstvi

Ahoj,
Omlouvám se za miliontý dotaz tohoto typu, ale jsem doopravdy zoufalá. V prosinci jsem měla MS od cca 23.do 28. Antikoncepci neberu a vzdy to mám plus mínus s dva tři dny pravidelně. 22.1. Jsem měla první sex s kondomem a hned asi dvě hodiny po styku jdem to dostala, myslela jsem si, že je to krvácení po styku které je běžné, nicméně to trvalo cca 4 dny a bylo to jako normalni MS, tak jsem to tka považovala, po skončení jsem měla sex vzdy s kondomem, ale asi jen 4× a zadne nehody nebo proc bych mohla být těhotná si vědoma nejsem. Veškerý sex byl cca do týdne po skončení ms. Měla jsem to dostat tedy cca 22.2. Již je to týden a ja to stale nedostala. Podotýkám, ze nervozni jsem tak posledni dva dny, předtím me to ani nenapadlo, takze stres roli asi nehraje, zadnou zmenou neprochazim, takze doopravdy netusim, proc jsem to nedostala. Jaka myslite, ze je pravdepodobnost ze bych mohla byt tehotna? Je mi jasny ze 100%antikoncepce je nesexovat, ale i tak, co myslite?

Dekuji a omlouvam se za dalsi dotaz tohoto typu

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 01.03.17 12:46

Udělej si test. To si myslím :mrgreen:

luccifera
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 01.03.17 13:11

Test je otázka 50 kč a v tuto chvíli už by byl pravděpodobně pozitivní. HA jsem taky nebrala a na cyklu se pak odráželo cokoliv - nemoc, velká fyzická zátěž, po státnicích jsem dokonce měsíčky ani nedostala… takže šup do lékárny. Je to sice nepravděpodobné, ale s určitostí ti to test vyvrátí. Nejlépe Dr. Max a tam jsou rovnou dva kousky:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama