MŠ Malý Svět Plzeň Skvrňany

868
17.6.15 16:25

MŠ MALÝ SVĚT Plzeň Skvrňany

Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s touto soukromou školkou?
Znáte někoho, kdo tam má/měl své děti? Jak tam jsou/nejsou spokojeni atd.
Prosím o jakékoliv praktické informace k této školce. Cokoliv, i z doslechu.
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.6.15 22:17

Ahoj ja osobní zkušenosti nemám, ale také jsem hledala letos školku pro malého. Co jsem se bavila s kolegynemi v práci, tak dvě tam měly děti - nezávisle na sobě jedna pred rokem druha pred třemi( myslim) a obě se shodli na tom, ze děti tam měli jen proto, ze do státní se nedostali, tak museli ten rok nějak řešit, prý nejlevnější varianta. První koleginka je prý spokojenější ve státní skolce :nevim: sama jsem o teto skolce ani nepremyslela, časové by to bylo pro mě nevýhodné ;)
Preji hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
18.6.15 08:47

@katka.xxx Děkuji. A jak staré tam měly kolegyně děti?

Ano, je to asi nejlevnější varianta ze všech soukromých školek. Dostupnost do centra je taky dobrá (7-8 min. MHD).
Samozřejmě, že bych také raději volila státní školku, kdyby to šlo. Jesle (státní) jsou jen pro vyvolené :cert:
My tam budeme umisťovat dvouleťáka a nejsme úplně přesvědčení, že tam dvouleté děti skutečně zvládnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 11:43

Dostupnost MHD asi dobra z centra, ale bydlíme skoro na konci Černic a byla by to pro mě zajizka… Holcicka od první kolegine (necelé 3 roky v době nástupu ) a klucina od druhé, to přesně nevím, ale teď je v první třídě, tak možná ve 4 :nevim:, opravdu nevim, ale mužů se zitra optat…
Popravdě, ja se státní skolky poměrně bojím, jsem radši když syn ma nad sebou větší dozor ;) proto bych ho chtěla přihlásit potom do Barvinka, ale myslim si, ze ani příští rok mít šanci nebudeme :think:

At se Vám ve skolce líbí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 10:53

Tam jsem se trefila… Chlapečkovi byli při nástupu 4 roky - je srpnovy… :palec: myslim, ze by to nemel byt problém, svargovy syn, nastupoval do skolky ve 27 měsících a poměrně rychle si zvykl… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
20.6.15 00:58

@katka.xxx Ve školce s dobrým přístupem to asi není problém.
My se bohužel zatím na tuto školku nedozvídáme moc dobré recenze :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 07:48

A co zkusit nějakou jinou?? Na fb jsem četla, ze nějaká paní chce otvírat novou na Slovanech :think: nebo se mrknout jeste na jinou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
20.6.15 08:37

Slovany jsou pro nás už z ruky. Dívám se znovu po jiných, ale vždy mě odradí částka, na kterou se vyšplhá školné s jídlem. I když se mi školka líbí, tak si ji dlouhodobě nemůžeme dovolit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 13:34

Nedoporučuji!!!!!!

Všem maminkám, které zvažují tuto školku, NEDOPORUČUJI! Dávala jsem tam syna ve 2,5 letech v září 2016. Ve školce jsou praktikantky velmi často samy s dětmi, učitelky jsou nevím kde. Jednou jsem přišla pro syna po obědě, syn nikde!!! Praktikantka vůbec netušila, kde je. Prý snad na koružku! Tam nebyl, na žádný kroužek nechodí! Zůstal sám zavřený v koupelně asi čtvrt hodiny a nikdo to nevěděl!!! První šílená zkušenost!
Druhá nastala teď, kdy syn upadl tak, že byl ještě ten den operován ve FN, následně jsme tam 4 dny leželi a teď se ještě léčíme doma!!!
Moc dětí, nezvládají to, neuhlídají je! Po tomto incidentu hledám školku novou a tuto nikomu ani za tu nejnižší možnou cenu v Plzni nedoporučuji! Kdo by měl zájem o více informací, ozvěte se mi klidně na email weruschka@post.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 14:11

@Veronika W tak koukám, že i přes ispekci, která tam vlítla někdy na přelomu 2015/2016 se nezměnilo nic 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.17 14:37

To jsem ani netusila, ze tam byla inspekce. Nevite, co se tam tehdy delo? My budeme v prvni instanci resit se zrizovatelkou. Uvidime, jak se k prosetreni postavi. Z naseho pohledu pochybila reditelka v x vecech… Jsem ale pripravena resit i s inspekci, prip. i dalsimi organy… Jde o dite a to nejde jen tak prejit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama