Reklama

MS nebo uhnizďování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 19:41
MS nebo uhnizďování?

Ahoj chtela bych poprosit o radu.. minuly tyden jsem par hodin slabe zakrvacela jen par hodin a pak to prestalo a vcera jsem mela mit termin ms a nic ale dneska jsem jen slabe spinila take pr hodin jen rano a odpo uz nic. Projevuje se takto uhnizdovani? Bt mi vcera klesla o 0.1 stupne ale ms nikde :nevim:

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 25.09.18 19:43

Může a nemusí, to ti tu nikdo neprozradí. Budeš si muset udělat test. Držím palce. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 19:48

Dekuji za reakci zitra koupim jen me zajimalo jestli ma nekdo s timto zkusenost :)

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 25.09.18 20:00
@Anonymní píše:
Dekuji za reakci zitra koupim jen me zajimalo jestli ma nekdo s timto zkusenost :)

Když to je těžký. Někdo to tak mohl mít, napíše ti to, u tebe to tak nebude a budeš zbytečně víc zklamaná. Mně to přijde nadějný, ale nechci tě planě nadchnout. :think: :D

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 25.09.18 20:05

Udělej test

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >