MS nedorazila, test negativní

Anonymní
2.6.20 07:40

MS nedorazila, test negativní

Ahoj, dokážete mi poradit? Nechráněný styk proběhl před 32 dny. Měla jsem za to, že je to den přes MS, dávno po ovulaci. Jenže, MS nedorazila, test negativní. 20 dní nato opět příznaky jako ovulace (neměřím teplotu, ale mokrý, tažný hlen, bolest v podbřišku), to přešlo, nyní je to opět už 9. den od té „asi ovulace“ a MS stále nikde, test stále negativní. Cítím se nafouklá, podrážděná, jako bych to měla každou chvíli dostat, ale nic. Těhotenství u mě probíhalo bouřlivěji, to jsem poznala i dřív, takže to doufám ne. Tak ale co to je? Jsem rok a půl po porodu, v noci stále kojím, třeba nějaké rozházené hormony nebo cysta? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10
2.6.20 08:29

Mám to teď nějak tak podobně :grinning: Sex den po ovu, nechraneny, HA jsem vysadila před 3 měsíci, přišlo to pravidelně. Menstruace nikde. Měla přijít před týdnem. V sobotu ráno jsem si dělala test, negativní. Tak ve čtvrtek udělám ještě jeden. Občasná nevolnost a citlivý nos na kouř z cigaret, ktery mi před tím nevadil. Tak já nevím :grinning: :woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
2.6.20 08:32

Podle mě takovou dobu po nechráněném styku by to ten test měl už jasně ukázat (pokud mezitím nebyl žádný jiný)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 08:38

@Larry148 tak ty seš skoro jasně těhotná, to je dost jiný. :mrgreen: Já jsem určitě neměla den po ovulaci a nemám nějaký citlivý čich a nevolnosti. Pak napiš jak to dopadlo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
10
2.6.20 08:41
@Anonymní píše:
@Larry148 tak ty seš skoro jasně těhotná, to je dost jiný. :mrgreen: Já jsem určitě neměla den po ovulaci a nemám nějaký citlivý čich a nevolnosti. Pak napiš jak to dopadlo. :mrgreen:

Tak dekuju :joy: byl by to nářez, je mi 18 :joy: Ale bylo by to v pořádku :blush: Držím pěsti ať je vše v pořádku :orange_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
4.6.20 08:19
@Anonymní píše:
@Larry148 tak ty seš skoro jasně těhotná, to je dost jiný. :mrgreen: Já jsem určitě neměla den po ovulaci a nemám nějaký citlivý čich a nevolnosti. Pak napiš jak to dopadlo. :mrgreen:

Tak test negativní. Nevím teda :woman_shrugging: Mělo mi to přijít minule úterý a nikde nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 09:03

Já taky, test stále negativní, břicho mě bolí čím dál víc a MS nikde. :?

• Nahlásit
  • Citovat
10
4.6.20 09:04
@Anonymní píše:
Já taky, test stále negativní, břicho mě bolí čím dál víc a MS nikde. :?

Asi divná doba :grinning: držím pěsti, ať se to vyřeší v klidu :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
6.6.20 14:33

IUI a spineni

Ahoj holky, před 16ti dny jsem byla na svém prvním IUI, den předem jsem píchla Ovitrelle a již večer po inseminaci jsem cítila, ze probíhá ovulace. Týden na to mě šílené bolelo na levé strane, kde byl folikul, měla jsem bolesti hlavně v levém trisle, které přešly po par dnech. Teď před pěti dny mě bolelo bricho jako před ms, ale stále jen na te levé strane, byla jsem nafoukla jak balon, ale kde nic tu nic. Včera v noci bolesti opět jako při ms a ráno jsem měla na toaletaku světlounce růžový výtok, ale úplně trosku, pak přes den na intimce úplně maličko a jen nahnedly a dnes spis takový nažloutlý a ms nikde. Včera byl test negativní, byl to 15 den po IUI. Dnes jsem netestovala, ale příchod ms mívám povětšinou okamžitý bez nějakých bolesti. Napadlo mě, zda by tam nemohla být cysta, která včera praskla? Nebo snad by ten Ovitrelle mohl mi rozhazet hormony? Po včerejšku jsem úplně splaskla, už nejsem nijak nafoukla jak jsem byla teď snad týden. Jsem zmatená, a i když mám celou dobu až nebývale skvělou náladu, tak s otehotnenim v tomto cyklu jsem se už rozloučila. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.20 16:56

Dobrý den

Můžete mi někdo prosím moc poradit 28 sem mnela dostat menstruaci místo toho jen malá skvrna světle růžová krev je to už devět dni dělala jsem si test a furt negativní Prsa mne bolí moc z boku :nevim: miminko bych moc chtěla pokud můžete a mate zkušenosti a můžete mi poradit budu moc rada :potlesk: :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 18:58

@Larry148 tak mě už MS dorazila, uf, to je úleva! :mrgreen: Co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
10
7.6.20 19:11
@Anonymní píše:
@Larry148 tak mě už MS dorazila, uf, to je úleva! :mrgreen: Co ty?

No, já stále nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama