Ms nepřišla, co může být za problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kok123
Nováček 3 příspěvky 25.04.19 18:05
Ms nepřišla, co může být za problém?

Ahoj všem,
Chtěla bych se zeptat moje poslední na byla 23.3. mám celkem pravidelný cyklus na těch 28 dní. Prášky od ledna neberu. Každopádně týden před očekávanou má jsem začala špinit hnědý výtok bez krve. Ten pak skončil a v termínu ms stále do teď nepřišla. Těhotenský test byl negativni dělala jsem ho po třech dnech vynechané ms.
Nevíte co to může být? :)
 Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 18:10

Já špinila 15 dní po vysazení HA. Jestli si vysadila, tak může trvat, než se MS ustali. Cyklus může být i posunutý :) jinak pozitivní test může přijít i za týden :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14304 příspěvků 25.04.19 18:13

Muze trvat půl roku až rok než se cyklus ustálí. Takže bych v tom nic moc nehledala

P4ja
Echt Kelišová 9104 příspěvků 25.04.19 19:27

Od ledna je ještě čas na to, chtít po cyklu pravidelnost. Pokud ti TT vyšel negativní tak bych to zatím neřešila. Jak dlouhý jsi měl cyklus před nasazením HA?

Kok123
Nováček 3 příspěvky 25.04.19 20:12

@P4ja
Pořád 28 dní. Nikdy jsem neměla problém s nepravidelnosti. I po vysazení jsem vždy měla tak jak měla být. Ale tak chápu že to to tělo musí ještě dat do kupy :)

Kok123
Nováček 3 příspěvky 25.04.19 21:26

@P4ja a teď si všímám bílého výtoku. Tak nevím asi prostě ta změna no. Uvidíme kdyžtak Zajdu na gyndu

Váš příspěvek
Reklama