MS nikde, 15 dní zpoždění, vyvolávací injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 17:21
MS nikde. 15 dní zpoždění. Píchlá vyvolávací injekce

Zdravím. Je mi 15 let, s přítelem jsem měla na začátku října - 6. pohlavní styk, chráněný a kondom byl v pořádku.
Furt mě straší v hlavě myšlenka, že bych mohla být těhotná.
Byla jsem u gynekologa, ten mi dal recept na antikoncepci, kterou samozřejmě mám nasadit se začátkem MS ale ta se právě ještě nedostavila. Včera jsem dostala vyvolávací injekci. Tak snad už co nejdříve.
Také jsem měla období velkého stresu a byla jsem i nemocná. Tak mě všichni uklidňují, že je to jenom tím.
Myslíte, že by mohla být stresem ovlivněná i ovulace a tím se tedy mohlo posunout úplně všechno? Panikařim každou chvíli :zed: :nevim:

Reakce:

P4ja
Kelišová 6358 příspěvků 25.10.18 17:28

A proč si neuděláš test?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 17:38

Zítra ho letím koupit. :(
Jen jsem se hlavně chtěla zeptat, jestli může všechno být posunuté. Nebo jestli se může menstruace vynechat.

P4ja
Kelišová 6358 příspěvků 25.10.18 17:40
M

MS se nemůže vynechat, když nebereš prášky. Zpozdit ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 17:42

Děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >