MS nikde a těhu test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 13:59
MS nikde a tehu test negativni

Ahoj holky, na konci zari jsem vysadila HA, v rijnu dostala ms normalne, v listopadu az 37DC a dnes je to 37 dni od zacatku minule MS a MS nikde. Testy negativni. P. S. Snazime se o mimi. Mate s tim nekdo zkusenosti.? Predem moc dekuji za odpovedi… :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 14:01

Asi Tě nepotěším, ale já mám po vysazení prášků klidně i cyklus 52 dní:-/ jediná šance kterou mám, abych věděla kdy MS čekat je hlídání ovulace…

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:05
@Snilek88 píše:
Asi Tě nepotěším, ale já mám po vysazení prášků klidně i cyklus 52 dní:-/ jediná šance kterou mám, abych věděla kdy MS čekat je hlídání ovulace…

Dekuji… Ty brdo. To nic moc teda. Asi to taky budu muset zkusit. :/ Hodne stesti preji.! :)

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 14:13

Neboj to určitě nebude tvůj případ, já ji neměla úplně pravidelnou ani před antikoncepcí… spíš jsem to myslela tak, že asi nemá cenu řešit přesný datum menstruace… bohužel:-( chce to trpělivost a zkoušet třeba co tři dny test, dokud MS nepříde:-) a třeba už nepříde:-)

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:17
@Snilek88 píše:
Neboj to určitě nebude tvůj případ, já ji neměla úplně pravidelnou ani před antikoncepcí… spíš jsem to myslela tak, že asi nemá cenu řešit přesný datum menstruace… bohužel:-( chce to trpělivost a zkoušet třeba co tři dny test, dokud MS nepříde:-) a třeba už nepříde:-)

Toho se prave bojim. Vzdy jsem cekala na dve carky s vykoukamyma ocima a vzdy nic. Prestavam v to verit.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 14:23

@Peanuty no já už to radši ani nekomentuji:-) to čekání je úmorné

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:27

@Snilek88 presne tak. Je to hrozne… -_- Jak dlouhou se snazite.?

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 14:28

No vyloženě snažíme tak od září, ale neřešíme to už od dubna.. takže už to bude skoro rok:-/ už mi to leze na mozek–.-

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:50
@Snilek88 píše:
No vyloženě snažíme tak od září, ale neřešíme to už od dubna.. takže už to bude skoro rok:-/ už mi to leze na mozek–.-

Ty brdo. :( Hodne stesti.!

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 14:53

@Peanuty zatím to nějak zvládám:-) a v dubnu případně pujdu už do CARU:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 15:00

CAR.? Dost vyrazu neznam. :( Jsem tu nova. :/

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 15:01

Se mi to oznacilo jako anonymni. Pardon. :/

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 15:06

@Peanuty Centrum asistované reprodukce:-) prostě se nechám vyšetřit zda je vše ok:-)

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 15:08

Jo tak to uz chapu. Dekuji za objasneni. A nezkousela jsi sahat na brisko tehotne.? Rika se, ze to pomaha.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 02.01.17 15:18

@Peanuty tak to jsem nezkoušela:-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >