Reklama

MS nikde a těhu test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 13:59
MS nikde a tehu test negativni

Ahoj holky, na konci zari jsem vysadila HA, v rijnu dostala ms normalne, v listopadu az 37DC a dnes je to 37 dni od zacatku minule MS a MS nikde. Testy negativni. P. S. Snazime se o mimi. Mate s tim nekdo zkusenosti.? Predem moc dekuji za odpovedi… :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 14:01

Asi Tě nepotěším, ale já mám po vysazení prášků klidně i cyklus 52 dní:-/ jediná šance kterou mám, abych věděla kdy MS čekat je hlídání ovulace…

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:05
@Snilek88 píše:
Asi Tě nepotěším, ale já mám po vysazení prášků klidně i cyklus 52 dní:-/ jediná šance kterou mám, abych věděla kdy MS čekat je hlídání ovulace…

Dekuji… Ty brdo. To nic moc teda. Asi to taky budu muset zkusit. :/ Hodne stesti preji.! :)

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 14:13

Neboj to určitě nebude tvůj případ, já ji neměla úplně pravidelnou ani před antikoncepcí… spíš jsem to myslela tak, že asi nemá cenu řešit přesný datum menstruace… bohužel:-( chce to trpělivost a zkoušet třeba co tři dny test, dokud MS nepříde:-) a třeba už nepříde:-)

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:17
@Snilek88 píše:
Neboj to určitě nebude tvůj případ, já ji neměla úplně pravidelnou ani před antikoncepcí… spíš jsem to myslela tak, že asi nemá cenu řešit přesný datum menstruace… bohužel:-( chce to trpělivost a zkoušet třeba co tři dny test, dokud MS nepříde:-) a třeba už nepříde:-)

Toho se prave bojim. Vzdy jsem cekala na dve carky s vykoukamyma ocima a vzdy nic. Prestavam v to verit.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 14:23

@Peanuty no já už to radši ani nekomentuji:-) to čekání je úmorné

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:27

@Snilek88 presne tak. Je to hrozne… -_- Jak dlouhou se snazite.?

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 14:28

No vyloženě snažíme tak od září, ale neřešíme to už od dubna.. takže už to bude skoro rok:-/ už mi to leze na mozek–.-

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 14:50
@Snilek88 píše:
No vyloženě snažíme tak od září, ale neřešíme to už od dubna.. takže už to bude skoro rok:-/ už mi to leze na mozek–.-

Ty brdo. :( Hodne stesti.!

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 14:53

@Peanuty zatím to nějak zvládám:-) a v dubnu případně pujdu už do CARU:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 15:00

CAR.? Dost vyrazu neznam. :( Jsem tu nova. :/

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 15:01

Se mi to oznacilo jako anonymni. Pardon. :/

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 15:06

@Peanuty Centrum asistované reprodukce:-) prostě se nechám vyšetřit zda je vše ok:-)

Peanuty
Stálice 64 příspěvků 02.01.17 15:08

Jo tak to uz chapu. Dekuji za objasneni. A nezkousela jsi sahat na brisko tehotne.? Rika se, ze to pomaha.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 15:18

@Peanuty tak to jsem nezkoušela:-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama