Negativní těhotenský test ale menstruace nikde...

Anonymní
23.3.21 10:15

Ms nikde, tehotensky test negativni

Zdravím, s přítelem jsme měli styk a měli jsme kondom. Nebyl praskli, dívali jsme se. Ale mám už 3 den zpoždění a mám strach ze jsem těhotná. Test jsem si dělala a je negativní. Nevíte proč bych měla zpoždění?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7574
23.3.21 10:18
@Anonymní píše:
Zdravím, s přítelem jsme měli styk a měli jsme kondom. Nebyl praskli, dívali jsme se. Ale mám už 3 den zpoždění a mám strach ze jsem těhotná. Test jsem si dělala a je negativní. Nevíte proč bych měla zpoždění?

Protože tělo není stroj a menstruace se prostě někdy zpozdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 10:21

Ahojte holky 18.2 sem mela poslední mesicky nimi sem čekala ze TK dostanu 18.3 ale mesicky nikde..5 dni spozdeni dělala sem si US dvakrát test ale stále negativní dělala sem si i ten digitální a nic…kdy poznal ze jsem těhotná nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
23.3.21 10:32
@Nejkrasnejsi11 píše:
Ahojte holky 18.2 sem mela poslední mesicky nimi sem čekala ze TK dostanu 18.3 ale mesicky nikde..5 dni spozdeni dělala sem si US dvakrát test ale stále negativní dělala sem si i ten digitální a nic…kdy poznal ze jsem těhotná nebo ne

A nechráněný sex byl? :nevim:
Jestli máš negativní test 5 dní po očekávané menstruaci, nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 10:36

Aha takže je zbytečně si dělat třeba za tiden další jo je to jisté ze nejsem těhotná mi se právě s přítelem o miminko snažíme moc bychom si ho přáli právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
23.3.21 10:39
@Nejkrasnejsi11 píše:
Aha takže je zbytečně si dělat třeba za tiden další jo je to jisté ze nejsem těhotná mi se právě s přítelem o miminko snažíme moc bychom si ho přáli právě

No tak pokud bys stále nedostala MS, tak testuj obden. Zároveň ale pokud bys to do týdne nedostala a snažíte se o miminko, nebylo by od věci navštívit gynekologa. Můžeš mít úplně jiný problém, proč se ti MS zpozdila a to my ti tu nevyřešíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 10:44

Ano tak zítra se mám objednat na ginekologiji mela sem to i u prvního těhotenství taky my meskali mesicky ale porad se nic neukazovalo tak sem se objednala na ginekologiji a tam my řekli ze sem v 7 tidnu ale test porad nic neukazoval ale bohužel v 7 měsíci SME o miminko přišli a já bych si moc miminko přála ale přítel US bohužel není nejmladší je mu 52 let…a u male sofinky o kterou SME přišli SME se snažili vice jak rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 10:54

@JancaS84 Dobre, takže se nemusim strachovat? Nikdy jsem neměla takhle opozdenou ms jen o den.

• Citovat
  • Nahlásit
23.3.21 11:07
@Nejkrasnejsi11 píše:
Ano tak zítra se mám objednat na ginekologiji mela sem to i u prvního těhotenství taky my meskali mesicky ale porad se nic neukazovalo tak sem se objednala na ginekologiji a tam my řekli ze sem v 7 tidnu ale test porad nic neukazoval ale bohužel v 7 měsíci SME o miminko přišli a já bych si moc miminko přála ale přítel US bohužel není nejmladší je mu 52 let…a u male sofinky o kterou SME přišli SME se snažili vice jak rok
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
23.3.21 11:19
@Nejkrasnejsi11 píše:
Ano tak zítra se mám objednat na ginekologiji mela sem to i u prvního těhotenství taky my meskali mesicky ale porad se nic neukazovalo tak sem se objednala na ginekologiji a tam my řekli ze sem v 7 tidnu ale test porad nic neukazoval ale bohužel v 7 měsíci SME o miminko přišli a já bych si moc miminko přála ale přítel US bohužel není nejmladší je mu 52 let…a u male sofinky o kterou SME přišli SME se snažili vice jak rok
?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 11:29

Miminko bych si moc přála ale bohužel se nám to nedaří o jedno sem přišla v 7 měsíci těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
23.3.21 11:33
@Nejkrasnejsi11 píše:
Miminko bych si moc přála ale bohužel se nám to nedaří o jedno sem přišla v 7 měsíci těhotenství

A řešila jsi své problémy na gynekologii? Pokud máš nepravidelnou MS, chtělo by to pořádné vyšetření, zda problém v otěhotnění není právě tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 11:36

Dotaz

Dobrý den,
Po kamarádce chcou na socialce papír o konečném stavu spoření které ale vede její otec který spoří pro jejího syna z vlastní vůle..Její otec udělal spoření kde spoří peníze pro jejího syna (vnuka) kterému ty peníze případnou jak mu bude 18 let. Ale vše je na jeho jméno atd.. a prej bez toho ji nepošlou peníze co má schválené… A kvůli ochraně osobních údajů ji v bance nic nedají jenom že ji napíšou že na její jméno žádné spoření není víc udělat nemůžou potřebuje poradit aby o peníze nepřišla a prosím bez blbych komentářů děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 11:36

Ne já sem mela vždy MS pravidelnou i před otěhotněním po 6 neděli sem dostala normálně mesicky pak toho 18.2 sem dostala další ale tet prostě nepřišli nikdy sem neměla problémů s tím ze by se mi opozdili…hlavně ani ne pociťují ze bych to mela dostat ale vždy když sem to mela US mýt tak sem to cítila dva dny předtím ale tet prostě nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 11:40

Zítra se mám objednat na visetreni a kdys se nepotvrdil těhotenství tak mi pri píchnout vivolavacku ale co kdy s ani s tím nepřijde MS co pak se bude dit dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat