MS nikde, test negativní a já se cítím těhotně

16
6.8.13 10:47

MS nikde, test negativní a já se cítím těhotně

Ahoj holky, musím se vypovídat. Mám tři dny zpoždění, test byl včera negativní (řekla jsem si, že další udělám až v pátek) a já se cítím přesně jako v prvním těhotenství. Bylo by to naprosto báječný, kdyby to vyšlo :)Antikoncepci neberu, dáváme si prostě bacha a i přesto, že původní plán byl, mít děti dva roky od sebe (což by ted odpovídalo, Vašíkovi je 17 měsíců), tak přítel plán změnil a že prý chce druhé později… Takže jestli to vyjde dle mých představ, bude to skutečně nádherná a nečekaná radost!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.8.13 10:48

Měla jsem to minulý týden stejně, MS nakonec meškala 5 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
16
6.8.13 10:50

Neee, to jsem číst nechtěla. No jo, ale co, že jo :) Jen by mi to bylo moc líto!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
6.8.13 10:57

Já měla to samý a MS meškala skoro 10 dní. Udělala jsem si test, bylo mi i divně od žaludku (asi nervy) a za dva dny to přišlo. Já ale prcka nechtěla, takže ufff :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
6.8.13 10:57

@jankare no, nechci tě strašit, ale když jsme se snažili, tak jsem to tak měla každý měsíc - cítila jsem se těhotně, měla jsem i příznaky - nakonec se ukázalo, že to bylo z poloviny PMS a z poloviny vsugerované :oops: Nakonec ten měsíc, kdy jsem otěhotněla jsem regulérně počítala s MS a těhotně jsem si nepřišla :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.8.13 11:04

A to je právě to. Já taky nic takového nečekala, beru to tak, že druhé bude až se nám tatínek rozhodne, ale… asi čtyři dny před očekávanou MS jsem i doma řekla: Já jsem jiná… neumím to vysvětlit, ale prostě jiná. K těhotenství jsem to ještě nepřikládala, to až ted. Od porodu mám MS pravidelnou, po 29 dnech. Nejsem nafouklá, nervózní, prostě jsem jiná a přitom stejná, jako u prvního. Jsem zvědavá, co se z toho vyklube :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2278
6.8.13 11:23

Ahoj, já ti asi udělám radost-u prvního těhu jsem měla strašně slabou čárku až po týdenním zpoždění-bylo to tím, že jsem otěhotněla až kolem 20DC. Tak ať to vyjde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7476
6.8.13 11:24

@jankare Tak takhle já to mám každý měsíc po dobu 19 měsíců :lol: A nikdy z toho nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.8.13 11:25

Baaruunkaa - JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! :D Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.8.13 11:28

Anýsek18 - mě je divné, že to mám skoro rok a půl pravidelné a ted tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
6.8.13 11:47

Moje máma říká, že těhotenství žena pozná nejen podle periody a čárky na testu -jestli si připadáte z ničeho nic jiná, tak by tam mohla být ta malá fazolka:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.8.13 11:58
@jankare píše:
A to je právě to. Já taky nic takového nečekala, beru to tak, že druhé bude až se nám tatínek rozhodne, ale… asi čtyři dny před očekávanou MS jsem i doma řekla: Já jsem jiná… neumím to vysvětlit, ale prostě jiná. K těhotenství jsem to ještě nepřikládala, to až ted. Od porodu mám MS pravidelnou, po 29 dnech. Nejsem nafouklá, nervózní, prostě jsem jiná a přitom stejná, jako u prvního. Jsem zvědavá, co se z toho vyklube :)

nafouklá a nervozní jsem každý měsíc, PMS je fakt sviňák :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1567
6.8.13 12:12

Já Tě asi taky potěším. Opožděná menstruace 4 dny. A to i přes to, že po celou dobu přesně na den a na hodinu. Byla jsem si téměř jistá. Po dvou testech, které byli negativní jsem se tedy spíš předkláněla že to je nějaký zánět. (Pobolívání podbřišku, teplota 37,4). 6 den opoždění jsem zkusila test znovu s tím, že buď se objednám k doktorce s pozitivním testem a nebo se objednám s podezřením na zánět. Dopadlo to tak, že jsem se objednávala s dálnicí na testu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
6.8.13 12:22

@jankare Asi se Ti jen zpozdí ms, když máš negativní test, moc si naděje nedělej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
6.8.13 12:42

Děkuju děkuju. :) Vůbec jsem se do toho nechtěla takhle ponořit, ale… jsem v tom až po uši!

@hopikhopik Já si to taky myslím. :)

@dizinka Tak snad dopadnu stejně! :)

@prcekniky Snad nemáš pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama