MS nikde, test negativní a zpoždění 5 den, mám ještě šanci?

Anonymní
18.10.20 08:04

MS nikde test negativní a zpoždění 5 den mám ještě šanci?

Ahojky prosím vás dnes mam zpoždění 5 test negativní příznaky některé jsou. myslite že mám ještě šanci být těhotná? ovu nevím kdy mohla být. nesledovala jsem jí. a nikdy jsem takové zpoždění neměla max den dva.boli mě v kříži sem tam je mi na zvracení a sem tam bolest podbrisku a ta mrcha nikde.co myslíte? uz jsem udělala asi 3 testy a nic. Má někdo zkusenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
229
18.10.20 08:12

Asi bych si zaplatila, odběr a testování krve. Opožděná menstruace, může být z více příčin. Těhotenství, cysta, rozhozené hormony…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
18.10.20 08:15
@Anonymní píše:
Ahojky prosím vás dnes mam zpoždění 5 test negativní příznaky některé jsou. myslite že mám ještě šanci být těhotná? ovu nevím kdy mohla být. nesledovala jsem jí. a nikdy jsem takové zpoždění neměla max den dva.boli mě v kříži sem tam je mi na zvracení a sem tam bolest podbrisku a ta mrcha nikde.co myslíte? uz jsem udělala asi 3 testy a nic. Má někdo zkusenost

Zaplať si test v laborce a máš jasno.. to může být cokoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 08:18

@Skaiqy teď právě nechci jít na krev mám doma malé dítě a nechci nic chytit jestli mě chápete. t

• Citovat
  • Nahlásit
7809
18.10.20 08:29
@Anonymní píše:
@Skaiqy teď právě nechci jít na krev mám doma malé dítě a nechci nic chytit jestli mě chápete. t

Bohužel, tady to nikdo nepozná, lékaři nejsme a vždy to takhle je jak popisujes.. vynechání, test může být negativní a přitom těhotná, může to být cysta, můžou to být rozházené hormony, prostě to nelze tak jednoduše říct.. :( v tomto momentě to potvrdí jedině test z krve..vím, že to není to cos chtěla slyšet, ale každá Ti tu dá úplně jinou zkušenost protože u každé to znamenalo něco jiného..drzim palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
18.10.20 08:40

Myslím, že těhotenství to nebude, když test nic neukazuje. Je to málo pravděpodobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 08:52

@Nell2 to je to co jsem slyset nechtěla. :zed: Ach jo. Tak snad mrcha přijde co nejdřív. tajy si myslím že to nebude když to už by test byl pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:15

Tak jsem ráno zkusila mamatest na něm nic ne z ranní moci ale teď jsem zkusila jiný viz foto a vidíte něco?

• Citovat
  • Nahlásit
736
18.10.20 15:24

Podle toho testu těhotná nejste. Na krevní testy bych se vykašlala. Není k nim důvod. Pokud byste nakonec těhotná byla, tak test např. za týden už by to ukázal. Vůbec není třeba chodit na krev… Ale do té doby to nejspíš už normálně dostanete.

Neřešte to tak. Nesledujte se tak. Tělo není stroj a občas se zachová jinak, než jsme zvyklí. Vliv na to může mít cokoliv. Důvodů zpoždění je tuna. A těhotenství asi ani nebude ten nejčastější. Vliv má psychika (vypjatá atmosféra kolem nás vliv má, i když my osobně máme pocit, že ne), jakékoliv zdravotní obtíže (rýma, chřipka, cysta atd.), ale třeba i výrazná změna jídelníčku, anebo změna v pohybových aktivitách (začnete cvičit, přestanete cvičit)…

Negativní těhotenský test berte prostě jako fakt, že těhotná nejste. Když to tam není, nevykoukáte to tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 15:56

@DeeDee.518 nó jo nó každý má něco. ze? ja vidím no zkusím víc fotek.nic viď

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.20 20:14

U mě jsou testy z moči neprůkazné… Já hodně piju a hodně čůrám. Objednej si z netu krevní domácí TT ;)

• Citovat
  • Nahlásit
13
20.10.20 16:54

Já jsem natom dost podobně… mám 4 dny spoždení ze 4 testů mám 1 hezky viditelnou čarku a na jednom takoveho dušika, akorat tu hezky viditelnou jsem si dělala jako první a od te doby ten dušík a zbytek negativni, nechapu to :( Ale děsne mě bolí bedra a břicho jak při ms, tak nejspíš přijde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 17:03
@Alienai píše:
Já jsem natom dost podobně… mám 4 dny spoždení ze 4 testů mám 1 hezky viditelnou čarku a na jednom takoveho dušika, akorat tu hezky viditelnou jsem si dělala jako první a od te doby ten dušík a zbytek negativni, nechapu to :( Ale děsne mě bolí bedra a břicho jak při ms, tak nejspíš přijde…

Aha no také pěkný já už mám týden já to měla pouze jednou takové zpoždění nemáš někde ty fotky testiku pochlub se.

• Citovat
  • Nahlásit
13
20.10.20 17:44

Posílám tedy fotku… první zelený a první modrý je z rána, druhý zelený a druhý modrý je z odpoledne… zelený je citlivost 25 a modrý 10.. :D tak tomu fakt nerozumim.. :D Nejspíš ten první zelený byl nějaký vadný a ma přijde…
A u tebe na testu už silí čárka nebo pořád stejně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 18:14
@Alienai píše:
Posílám tedy fotku… první zelený a první modrý je z rána, druhý zelený a druhý modrý je z odpoledne… zelený je citlivost 25 a modrý 10.. :D tak tomu fakt nerozumim.. :D Nejspíš ten první zelený byl nějaký vadný a ma přijde…
A u tebe na testu už silí čárka nebo pořád stejně? :think:

No krásný testik zeleny vidím krásně ostatní nic bohužel. u mě nesili skoro vůbec dnes jsem dělala 2 a skoro nic.ms stále není. v pátek jdu k dr tak doufam že to nebude nic jiného než tehu ale myslím že když to bude tehu tak bude něco špatně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama