MS o 6 dní dříve a trvala jen 3 dny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.1.22 14:45

MS o 6 dní dříve a trvala jen 3 dny

Zdravím. Vždy mám MS zcela pravidelnou. Jen tento měsíc přišla MS o 6 dní dříve. A navíc byla úplně jiná. První dva dny krvácení a bolesti bez křečí a třetí den jen minimální špinění. Snažíme se o miminko rok. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Děkuju. Krásný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2373
3.1.22 15:03

Tohle je tu vážně pořád dokola… Proč si neuděláš test? My nemáme věšteckou kouli. Když řekneme, že jsi těhotná půjdeš nakupovat výbavičku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 15:17
@PeBa12 píše:
Tohle je tu vážně pořád dokola… Proč si neuděláš test? My nemáme věšteckou kouli. Když řekneme, že jsi těhotná půjdeš nakupovat výbavičku??

Děkuji za radu. Až budete odcházet zhasněte. Člověk se slušně zeptá a opravdu a čeká normální zkušenost a pak přijde někdo zakomplexovaný. Hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
3.1.22 15:33
@Smoulinka92 píše:
Děkuji za radu. Až budete odcházet zhasněte. Člověk se slušně zeptá a opravdu a čeká normální zkušenost a pak přijde někdo zakomplexovaný. Hezký den

A já ti opravdu říkám, že tu nikdo věšteckou kouli nemá aby ti na takovou otázku někdo dokázal odpovědět a můžeš se vztekat jak chceš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 15:35
@PeBa12 píše:
A já ti opravdu říkám, že tu nikdo věšteckou kouli nemá aby ti na takovou otázku někdo dokázal odpovědět a můžeš se vztekat jak chceš ;)

Já se nevztekám. Měj krásný zbytek dne. Třeba někdo přidá něco do diskuze co pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
3.1.22 15:42
@Smoulinka92 píše:
Já se nevztekám. Měj krásný zbytek dne. Třeba někdo přidá něco do diskuze co pomůže.

Tak na to si počkám jak ti to tu někdo vyvěští ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat