MS po agolutinu nikde, TT negativní, BT vysoko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 15:55
Ms po agolutinu nikde,TTnegativni, BTvysoko.

Dobry den, zdravim prichozi :)
Mozna uz tady takove tema nekde lita, pak se omlouvam za vytvoreni podobne diskuze.
Mam zpozdeni 16dni, pred 5dny mi pichli agolutin, ms zatim nikde, vim, ceka se 14dni, ale i presto jsem nervozni a potrebuju radu, zkusenost, neco… :) na ultrazvuku nic nebylo, ani tehu ani cysta, rikala ze tehotenstvi vylucuje na 99procent, ze pokud se po agolutinu nedostavi ms mam prijit za 14dni… sliznice vysoka, bazalni teplota je 37,3, testy mam negativni, pididusik po zaschnuti, to nepocitam. Mate nekdo podobnou zkusenost? mam 16m holcicku, za 3m se vdavam, davame si pozor a moc by se nam to ted nesiklo :) tak prosim o rady, zkusenosti cokoliv krome negativnich prispevku prosim. :srdce:

Reklama

Reakce:

meggy33
Kecalka 302 příspěvků 24.04.18 16:22

Popripade krv na hcg? Ak by nedošla ms do 14dni

Ja.JJu.
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 24.04.18 16:26

@meggy33 Dobry den, no abych pravdu rekla docela me prekvapilo ze mi odbery nenabidla, mozna kdyz nic nevidela na utz tak to zazdila… ale pocitam ze pokud nedorazi tak mi odbery udela, i kdyz po tech 14dnech uz by asi bylo videt i to pripadne tehotenstvi nejspis… to cekani je hrozne, :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama