Reklama

MS po agolutinu nikde, TT negativní, BT vysoko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 15:55
Ms po agolutinu nikde,TTnegativni, BTvysoko.

Dobry den, zdravim prichozi :)
Mozna uz tady takove tema nekde lita, pak se omlouvam za vytvoreni podobne diskuze.
Mam zpozdeni 16dni, pred 5dny mi pichli agolutin, ms zatim nikde, vim, ceka se 14dni, ale i presto jsem nervozni a potrebuju radu, zkusenost, neco… :) na ultrazvuku nic nebylo, ani tehu ani cysta, rikala ze tehotenstvi vylucuje na 99procent, ze pokud se po agolutinu nedostavi ms mam prijit za 14dni… sliznice vysoka, bazalni teplota je 37,3, testy mam negativni, pididusik po zaschnuti, to nepocitam. Mate nekdo podobnou zkusenost? mam 16m holcicku, za 3m se vdavam, davame si pozor a moc by se nam to ted nesiklo :) tak prosim o rady, zkusenosti cokoliv krome negativnich prispevku prosim. :srdce:

Reklama

Reakce:

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 24.04.18 16:22

Popripade krv na hcg? Ak by nedošla ms do 14dni

Ja.JJu.
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 24.04.18 16:26

@meggy33 Dobry den, no abych pravdu rekla docela me prekvapilo ze mi odbery nenabidla, mozna kdyz nic nevidela na utz tak to zazdila… ale pocitam ze pokud nedorazi tak mi odbery udela, i kdyz po tech 14dnech uz by asi bylo videt i to pripadne tehotenstvi nejspis… to cekani je hrozne, :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama