Menstruace po porodu dvakrát za sebou

24.3.17 08:29

MS po porodu 2 za sebou

Ahoj holky, rodila jsem 31.1. 12.3. Jsem to dostala, mela jsem to do 16.3. Dneska opet krvaceni jako pri MS, plne kojim..
Na kontrolu po sestinedeli me DR objednal az na 13.4. Myslite ze si tam mam zavolat aby me vzal driv nebo je jen telo zmateny a dava se jeste dohromady?
Predem dik :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

283
24.3.17 08:37

Tak já osobně bych to asi přičetla tomu, že se tělo dává dokupy, jak píšeš.. Ale myslím, že nic nezkazíš tím, když si tam zavoláš a jen po telefonu se zeptáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 08:41

@LuckaHor
No doufam ze se tam dovolam a ze tam bude normalni sestra, nektere jsou prijemne jak pr…a pindaj ze tam clovek vubec vola..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
24.3.17 08:44

@Pajuna.H Jj, to tak někdy bývá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 08:49

@LuckaHor
Tak at si to nechaj pro nekoho jineho :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
24.3.17 09:09

Po porodu jsou tyto výkyvy normální, ale určitě nezaškodí pro klid se nechat prohlídnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 09:20

@stinga
Kdyz muj gynekolog ma cas az 13.4. Sestra byla na větvi ze ji vubec volam aby me objednala.. takze se jdu psychicky pripravit a zkusit tam zavolat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 09:55

Tak je to pry v pohode, pokud nemam teplotu nebo vyrazne krece..
A muzu mit jeste otazku ohledne male?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
24.3.17 11:49
@Pajuna.H píše:
Tak je to pry v pohode, pokud nemam teplotu nebo vyrazne krece..
A muzu mit jeste otazku ohledne male?

nevím jestli je dotaz na mě, ale určitě otázky sem dávat můžeš :) vždycky někdo něco ví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 13:25

Mala se osypala, ma cervene tvare.. spis teda tu jednu, nevite cim namazat? Venku to vzdy vybledne a doma to ma zas jak rajce… :-(
Mam v okoli asi 3kozni a vsude ze nove pacienty neberou :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
24.3.17 20:26

@Pajuna.H tak s tím zajdi normálně k dětské doktorce, vypadá to jako atopický ekzém, to většinou léčí dětská dr, až kdyby si s tím nevěděla rady, tak vás pošle na kožní a s doporučením by vás vzít museli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 08:09

Sla jsem s ni na pohotovost pac tamnas vzit musi a pry je to alergie, mame fenistil gel a kapky a v pondeli na kozni a tam nas vezmou pac je to znama doktorky. Tak snad to bude ok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
25.3.17 13:51

@Pajuna.H tak to je dobře, že už se to řeší. A malá je moc hezká, vypadá na starší mimi, než je :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 07:19

@stinga
Dekuju, budou ji 2mesice prdelce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 09:17

Holky, pisu zas, uz si pripadam jak magor, MS skoncila asi 4dny klid.. 5den sex a po nem cely den spineni, nasledujici den krvaceni jak pri MS.. nic me neboli jen trochu podbrisko jako pri MS.. otazka zni, to to muzu mit ob tyden nebo to mam dole porouchany nebo se to nejak spustilo sexem? Na gyndu jdu stale 13.4. A znovu uz se mi tam volat nechce.. uz si o me sestra musi myslet kdo vi co… takze mam v planu ze kdyby neco zitra bych tam zajela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama