Menstruace po ukončení kojení nepřichází

21
16.1.21 19:29

MS po ukončení kojení nepřichází

Ahojky.
Jsem 3 měsíce po porodu a kojila jsem pouze první dva týdny. Poté jsem ukončila kvůli lékům kojení pomocí homeopatik. Už je to tedy dva a půl měsíce a MŠ stále nikde. Jen jsem měla trochu při utírání na WC lehounce narůžovělý výtok, ale i tak nic.
Mám to nějak začít řešit? Čím to může být, a znamená to nějaký problém?
Po porodu jsem měla cystu na vaječníku a krevní sraženinu v děloze, ale na prohlídce po šestinedělí mi doktor potvrdil, že je to již v pořádku.
Moc děkuju za názory. A samozrejme si kdyžtak v pondeli na gyndu zavolam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6554
16.1.21 19:38

Spíš je to měsíc a půl od konce sestinedeli, kojení a tím nemá souvislost. Po porodu to může chvíli trvat než se cyklus ustálí. Ale pokud máš vyloučeno tehotenstvi tak bych na gyndu zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.21 19:58

@JancaS84 ježiš nestrašte s těhotenstvím 😁 sex se vším všudy jsme měli první teprve před dvěma týdny, a s ochranou, tak to snad ne. Mě gynekolog kvůli psychickým potížím po porodu další těhotenství tak 4 roky nedoporučuje. Ale myslela jsem, že ti právě ovlivňuje ti kojení. Že po ukončení kojení to třeba do měsíce přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
16.1.21 23:45

@michaela38 dej tělu čas.. Vždy jsi chvíli po ukončení 6 neděli.. Mám to stejne a tiše doufám, že to nějaký ten pátek nedostanu, pac je to otrava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat