MS po zamlkém těhotenství

291
7.5.06 19:46

MS po zamlkém těhotenství

Ahoj,
Mám první menstruaci po zamlkém těhotenství a zdá se že nikdy neskončí. Už je to asi desátý den a pořád mírně krvácím. (normálně u mě MS trvá tak pět dní)
Jestli je tady někdo, kdo si taky prošel tou nemilou událostí jakou je zamlklé těhu, tak bych se chtěla zeptat, jestli se vaše MS nějak lišila od těch normálních a jestli ano, jak dlouho trvalo než se to srovnalo.
Díky, přeju hezkou neděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1818
7.5.06 20:16

Já si tím prošla loni na podzim, po revizy dělohy přišla MS za čtyři týdny a trval tak yo něco déle, ale myslím,, že jen dva nebo tři dny,… Neboj bude líp, ale vím sama že žádná slova útěchy nepomůžou, i když se zdá že to přebolí přece jen osten zůstává… Přeji pohodu v duši i těle a byla jsi po skončení tzv. šestinedělí na Utz? Nane2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
7.5.06 20:36

Díky za odpověd, Nane:)
Já jsem neměla revizi a na UTZ jsem byla hned když jsem přestala krvácet poté co jsem potratila. Prý bylo všechno v pořádku, vyčistila jsem se dobře, takže už další UTZ nenařídili.
Ono to asi bude všechno teď chvilku trochu jiné, než se srovnají hormony. Už aby to bylo!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
7.5.06 20:42

Pokud nebyla potřeba revize dělohy, není o co stát, tak se asi musíš opravdu důkladně „vyčisti“ a pak srovnat hormony… Dřív ženský do třetího měsíce nevěděli, že jsou těhotné a my se pak trápíme..... Takže ať jsi brzy OK. Nane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
8.5.06 01:15

Alda,
ja som mala MS tiez dlhsiu (tiez ju bezne mavam 5 dni), teraz to bolo okolo 8 dni, ku koncu uz len spinenie.
Tak drzim palce, nech sa to cim skor zahoji a nech sa cim skor dobre a uspesne zadari! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
8.5.06 08:52

Taky jsem byla na kyretáži po zamlklém těhu. MS přišla po 4týdnech a byla delší, asi jako tvoje. Za dva týdny jsem pak neplánovaně otěhotněla. Teď čekám za pár týdnů porod.
Přeji ti rychlé uzdravení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama