MŠ Staňkova nebo Šeříková v Ostravě

2200
11.2.16 18:27

MŠ Staňkova nebo Šeříková v Ostravě

Hezký den maminky,
ráda bych se Vás zeptala na Váš názor či zkušenosti s těmito školkami. MŠ Staňkova v Ostravě a nebo také MŠ Šeříková v Ostravě. Zajímaly by mne Vaše postřehy, proč ano a proč ne danou školku. Věřím, že nejlepší doporučení je od maminek a jejich ratolestí. Prosím Vás tedy o radu. Děkuji Vám. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
11.2.16 18:41

@danger007 mám obě v dosahu a oboum se s láskou vyhnu.. počet dětí na učitelku je šílený, úplně mi fascinuje, jak stojí uprostřed zahrady, děti lezou po plotu a nikdo nehne brvou, minule jim dítko otevřelo vrátka a nikdo si toho ani nevšimnul, klučina by utekl.. :think: kdybych měla volit na pohled, tak volím šeříkovou kvůli tomu super dopravnímu hřišti, ale zase staňkova je v lese, zahrada krásně rozlehlá a děcka chodí pravidelně do lesa :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2200
11.2.16 19:46

@martina.se Můžu se zeptat prosím na tvou zkušenost s jinou školkou? Respektive jako jste vybrali vy? Tak nějak tápu a na soukromou školku penízky nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
11.2.16 20:05

@danger007 my máme mrně, bojujem o místo v jediné státní, která bere 2leté a pokud neklapne, tak Edin a tam aji zůstane :think:.. ale prošli jsme všechny školky tady v okolí a kdybysme volili, tak asi nejmenší zlo je ta šeříkova - kamarádka si ji strašně chválí. Mi se zoufale nelíbí ten přístup, ale ve státních si nevyberem :think: minimálně tedy tady v okolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama