MS v hokeji 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzčaPokorna
Povídálka 26 příspěvků 20.05.19 10:19
MS v hokeji 2019

Ahoj :D jak jsem tak koukala tak jsem zatím nenarazila na žádné podobné téma tady a říkám si, že určitě nejsem jediná, která tady sleduje každý zápas našich.. (když mám teda čas) Co zatím říkáte na výsledky? Nejsem ta, která tvrdí, že letos bude zlato, ale tak jak hrajeme už jsem nás dlouho hrát neviděla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 44699 příspěvků 20.05.19 10:26

@ZuzčaPokorna sleduji všechny zápasy a zatím dobrý. Jsem zvědavá s kým budou hrát čtvrtfinále. Tam je to i o štěstí :? Favoritů na zlato je tam víc :lol:

Uživatel je onlineAdulka24
Echt Kelišová 7724 příspěvků 20.05.19 10:27

Ja se nejvic bojim tech vylouceni, uz ted jsme nejvic trestany tym na turnaji, obavam se, ze ve ctvrtfinale to bude hodne velky problém a diky tomu prohrajeme.

LenkaN26
Závislačka 4261 příspěvků 20.05.19 10:28

Já teda s chlapem taky koukám i když tedy víc poslouchám neb u toho háčkuju a podívám se jen když se tam něco semele. Včera jsem viděla jen poslední třetinu a upřímně musím říct, že mi toho rakouského gólmana bylo líto. Co se týká medaile tak rozhodující bude koho dostaneme ve čtvrtfinále abychom nevypadli už tam a bylo by po nadějích. Nicméně fandit budu i zítra, nebudu koukat na net, poslouchat rádio a po práci si to pustíme zpětně doma.

Kiminkkka
Kecalka 342 příspěvků 20.05.19 10:29

Jojo, letos jsou kluci dobří :) a dokonce jsem čuměla i na to, jak zvládli držet krok s Rusákama celé 3/3.. většinou jim dochází síly a letos bojovali do poslední vteřiny :pankac: :pankac:
Myslím, že to mají moc hezky rozehrané ;)

LenkaN26
Závislačka 4261 příspěvků 20.05.19 10:29

@Markéta80 těch favoritů je momentálně tak 8 :-D

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 20.05.19 10:29

To je divné, že tu ještě taková diskuse není. Tak to je fajn, že jsi ji založila. ;)

S trochou pověstného hokejového štěstíčka si myslím, že by to mohlo být stříbro. Na Rusko letos bohužel fakt nemáme, zato ostatní silné týmy mi nepřijdou tak přesvědčivé - Švédy už jsme porazili, Kanaďani a USA nepůsobí tak sebevědomě a Finy bychom nějak zvládli. :D

LenkaN26
Závislačka 4261 příspěvků 20.05.19 10:30

@Kiminkkka taky se mi letos moc líbí a nejhezčí byl asi zápas se Švédskem.

ZuzčaPokorna
Povídálka 26 příspěvků 20.05.19 10:30

S těmi vyloučeními souhlasím.. to by nás mohlo stát hodně, jestli ve čtvrtfinále narazíme na USA/Kanadu/Finsko.. ale pokud budeme hrát jako proti Švédům tak se nebojím :potlesk:

iPodPrd
Kecalka 361 příspěvků 20.05.19 10:32

Jeee, konečně něco pro nadšence :D Ta pauza mezi koncem extraligy a začátkem ms je vždycky taak dlouhá, a kdo má pořád vstávat v noci na nhl :lol: Letos to docela flákám, sice každý zápas pustím, ale hraje to v době, kdy uspávám malou a chystám večeři, tak se moc nesoustředím. Jakože zatím docela dobré, jen teda ty trestné minuty :cert: Uvidíme, na koho narazí dál. Zlato letos nevyhlížím, Rusko „nečekaně“ válí… :?

Uživatel je onlineAdulka24
Echt Kelišová 7724 příspěvků 20.05.19 10:33

@ZuzčaPokorna jako 8 trestnych minut z 20 v první tretine, to je proste mazec

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 20.05.19 10:36

Jo, letos se mi herní výkon našich vesměs líbí. Má šmrnc. Škoda jen, že jsme si neskrtli proti Rusku. I kdybychom nakonec prohráli. Naštval mě ten třetí gól po odvolání brankáře. Dneska budu po očku taky sledovat. Švýcarsko není vůbec špatné, tak doufám, že to zvládneme. A čtvrtfinále je prostě o štěstí. Letos bych si na naši medaili celkem i vsadila :palec:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 20.05.19 10:36
@Adulka24 píše:
@ZuzčaPokorna jako 8 trestnych minut z 20 v první tretine, to je proste mazec

Myslíš teď proti Rakousku? To bylo, aby to bylo alespoň trochu zajímavé. :lol: Vždyť jsme dali málem gól i z toho oslabení 5 na 3.
Myslím, že třeba proti Kanadě by si to tak nedovolili. ;)

Kiminkkka
Kecalka 342 příspěvků 20.05.19 10:44

@iPodPrd To já jsem ráda, že se nám prcek narodí až v červenci, aspoň mám čas se na ty zápasy dokoukat :D a chlapovi se vždycky vymluvím, že zrvna když hraje hokej tak jsem unavená a jdu si lehnout a koukat na televizi :D

@klamonožka jojo taky jsem říkala, že to byl celkem „nudný“ zápas, stejně jako s Itálií :D tak udělali kluci trošku pozdvižení, o čem jiném bychom se potom mohli bavit že jo :D

Já jim letos na medaili věřím :) i kdyby „jenom“ bronzovou :)

Kiminkkka
Kecalka 342 příspěvků 20.05.19 10:46

Holky zítra budu muset začít vařit oběd asi v 9 abych potom mohla od 12 koukat na hokej :D a nebo udělám jenom nějakou rychlovku smaženou, ať to hodím jenom na pánev jak dojede chlap a nemusím nic složitého vymýšlet a neujde mi ani minuta z hokeje :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama