MS v sprnu, vyvolávačka, duch na testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smoulinka21
Nováček 10 příspěvků 17.10.18 20:12
MS v sprnu, vyvolávačka, duch na testu

Ahoj, tak jdu za vámi spíš na názor, než na radu :mrgreen: zkusím to shrnout: poslední MS přišla koncem srpna a to už v té době byl cyklus protažený na 40 dní, ale byly jsme zrovna na dovolené, takže jsem si řikala, že je to zákon schvalnosti a shoda okolností a myslela si, že jak se vrátíme, tak další cykly už budou v pohodě. Do té doby se to pohybovalo cca kolem 31-33 dní, antikoncepci neberu od ledna. No jenže v září MS nepřišla vůbec (po dovolené jsme si už přestali s manželem dávat pozor). Zkoušela jsem dva těhotenské testy a nic a tak jsem šla po 50ti dnech k doktorovi. Nic extra neviděl, tak jsem dostala vyvolávací injekci a bral mi krev. Dle krve mi pak sdělil, že mám lehce zvýšený HCG a že jsou dvě varianty. 1-došlo k oplodnění, ale vubec se to neuchytilo a odejde to s vyvolanou MS, která by měla přijít cca za týden od injekce. 2-jsem uplně čerstvě těhotná a pokud MS nepřijde po týdnu od injekce, udělat test, který by už měl být pozitivní a dorazit zpátky k doktorovi. Týden je to dnes, na testu duch, doktor řekl počkat do pondělka :think: měl jste někdo podobně dobrodružné začátky :mrgreen:?

Reakce:

Zuzee87
Závislačka 4025 příspěvků 17.10.18 20:23

Jestli ti to udělá radost poslední MS od 21.8 mám ji pravidelnou 30-31 dní.. no v září MS nikde, test negativní.. měla jsem to dostat 21-22. Září… Mno test nečekaně pozitivní s duchem 1.10 kdy jsem teda chtěla jít na vyvolávačku ať nejsem trapná.. od té doby čárka krásně sílila a zítra se jdu teda podívat „co tam mám“ :lol: … Doufám že teda bude něco vidět… Jinak je to moje třetí těhu, první nedopadlo, z druhého mám dcerku a teď? Uvidíme… :-) držím ti palce.. taky jsem tak kroutila hlavou,že se divím že mi neupadla :lol:

Smoulinka21
Nováček 10 příspěvků 17.10.18 20:53

@Zuzee87 no tak to jsme na tom v podstatě skoro stejně, já MS 20.8. :mrgreen: akorát teda duch až dneska, s tím, že vyvolávačku už mám v sobě…ale četla jsem, že pokud je tam začátek těhotenství, tak to injekce jen podpoří a ničemu to nevadí, tak uvidíme no …jinak tobě gratuluji, určitě to bude dobré ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >