MŠ Zeyerova Olomouc - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alesssek
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 06:38
MŠ Zeyerova Olomouc - názory

Dobrý den. Chtěl jsem uživatele/ky poprosit o názory a hodnocení této školky. Hlavně mě zajímá přístup a péče učitelek k nejmenším dětem. Již se mi stalo, že se nám dítko vrátil hodně vážně nemocné a nepříjde mi to normální. Díky a za odpovědi.

Reakce:

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:01

@alesssek nevím sice, co znamená hodně vážně nemocné, to si nedovolím hodnotit a taky mám dítě v jiné MŠ v Olomouci, ale to, že se zejména v prvních dvou letech děti vrací ze školky a často s nějakým bacilem je normální. A že ty rýmy a kašle bývají dlouhé, vleklé, a nabalují se na to jiné problémy apod. Postupně si děti budují imunitu a promoří se bacily a v dalších letech je to výrazně lepší. Takže nemůže to být i o tom? jinak jsem měla kamarádky s dětmi na Zeyerově a v pohodě, nijaké stížnosti.

alesssek
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 11:53

@mischelinka kdyby ryma, kasel apod. bacily, tak nad tim mavnu rukou, ale mimo jine budu rad i za vseobecne hodnoceni a recenze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >