MŠ Zeyerova Olomouc - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alesssek
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 06:38
MŠ Zeyerova Olomouc - názory

Dobrý den. Chtěl jsem uživatele/ky poprosit o názory a hodnocení této školky. Hlavně mě zajímá přístup a péče učitelek k nejmenším dětem. Již se mi stalo, že se nám dítko vrátil hodně vážně nemocné a nepříjde mi to normální. Díky a za odpovědi.

Reakce:
mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 13.02.17 08:01

@alesssek nevím sice, co znamená hodně vážně nemocné, to si nedovolím hodnotit a taky mám dítě v jiné MŠ v Olomouci, ale to, že se zejména v prvních dvou letech děti vrací ze školky a často s nějakým bacilem je normální. A že ty rýmy a kašle bývají dlouhé, vleklé, a nabalují se na to jiné problémy apod. Postupně si děti budují imunitu a promoří se bacily a v dalších letech je to výrazně lepší. Takže nemůže to být i o tom? jinak jsem měla kamarádky s dětmi na Zeyerově a v pohodě, nijaké stížnosti.

alesssek
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 11:53

@mischelinka kdyby ryma, kasel apod. bacily, tak nad tim mavnu rukou, ale mimo jine budu rad i za vseobecne hodnoceni a recenze.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >