MUDr. Ambrusová (imunoložka, kolegyně Dr. Malíčkové)

Anonymní
6.11.20 16:37

MUDr. Ambrusová (imunoložka, kolegyně Dr. Malíčkové)

Ahoj, máte, prosím, někdo zkušenost s MUDr. Ambrusovou v rámci reprodukční imunologie? Jsem velmi riziková, dosud v péči vynikající Dr. Malíčkové. Bohužel, tomu je teď konec, takže musím přejít. Dr. Ambrusová je prý v Gennetu na Arše.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4363
6.11.20 16:44

Já jsem též v péči paní doktorky Malíčkové, bohužel jak jste napsala, paní doktorka končí. Doporučila mi imunologii v Gennetu, že se nemusím bát. Zatím jsem tam tedy nebyla, tak bohužel recenze nemám. :nevim:
Ale nikdo nebude jako paní doktorka Malíčková. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 16:46
@Maja25 píše:
Já jsem též v péči paní doktorky Malíčkové, bohužel jak jste napsala, paní doktorka končí. Doporučila mi imunologii v Gennetu, že se nemusím bát. Zatím jsem tam tedy nebyla, tak bohužel recenze nemám. :nevim:
Ale nikdo nebude jako paní doktorka Malíčková. :,(

Měla být do konce roku, ale zdá se, že co platilo včera, dnes už neplatí :( Do Gennetu jsem dnes už tedy volala. Doporučila Vám někoho konkrétního v tom Gennetu? Jste těhu nebo docházíte prostě jen tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 16:55

Já nevím, zda je to ta samá doktorka. Syn chodí na imunologii k MUDr Zuzane Ambrusove a je to skvělá doktorka.
Vím, že když byla ještě MUDr Maličkova na Karlaku, tak ji tam s ní MUDr Ambrusova spolupracovala (nevím, zda je to ta samá, ke které chodíme se synem), takže bude mít určitě dost zkušenosti a školu od paní dr. Malickove
Prosim o zachování anonimity z důvodu info o synovi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 16:57
@Anonymní píše:
Já nevím, zda je to ta samá doktorka. Syn chodí na imunologii k MUDr Zuzane Ambrusove a je to skvělá doktorka.
Vím, že když byla ještě MUDr Maličkova na Karlaku, tak ji tam s ní MUDr Ambrusova spolupracovala (nevím, zda je to ta samá, ke které chodíme se synem), takže bude mít určitě dost zkušenosti a školu od paní dr. Malickove
Prosim o zachování anonimity z důvodu info o synovi

Ano, je to ona, byla s Dr. Malíčkovou na Karláku, učila se od ní. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
1774
6.11.20 19:02

Mohu se zeptat, kam pani doktorka odchazi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 19:06
@lupilka.cz píše:
Mohu se zeptat, kam pani doktorka odchazi?

Nezůstává v ČR.

• Citovat
  • Nahlásit
27
12.11.20 14:34

Malíčková

Ahoj, prosim, nevite jeste neco aktualnejsiho k odchodu Malickove?
Jsem u ni v lecbe, psala jsem ji, zda uz konci, neodpovedela, mlzila, jen mi psala neco o lecich…Volala jsem do Iscare, tam mlzi taky, ze je to otevrena vec, mozna bude, ale spis ne, fyzicky uz se s ni nesetkate…Stve me to, protoze mam rozdelanou lecbu a resit vse(pokud to vubec pujde) po mailech se mi nechce.Uz odpovida velmi stroze a casto naprosto nedostatecne, jakoby ani neodpovedela, musela bych se furt doptavat…zkousela jste nektera tu Ambrusovou,? Je skutecne v Gennetu? Musi se znovu zajistovat zadanka a nebo ona vidi predchozi vysledky po Malickove? diky!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 14:40
@jana2019 píše:
Ahoj, prosim, nevite jeste neco aktualnejsiho k odchodu Malickove?
Jsem u ni v lecbe, psala jsem ji, zda uz konci, neodpovedela, mlzila, jen mi psala neco o lecich…Volala jsem do Iscare, tam mlzi taky, ze je to otevrena vec, mozna bude, ale spis ne, fyzicky uz se s ni nesetkate…Stve me to, protoze mam rozdelanou lecbu a resit vse(pokud to vubec pujde) po mailech se mi nechce.Uz odpovida velmi stroze a casto naprosto nedostatecne, jakoby ani neodpovedela, musela bych se furt doptavat…zkousela jste nektera tu Ambrusovou,? Je skutecne v Gennetu? Musi se znovu zajistovat zadanka a nebo ona vidi predchozi vysledky po Malickove? diky!!!

Ahoj, co já vím, tak končí v půlce prosince. Přecházím do Gennetu k Dr. Ambrusové. Tato Dr. vidí vše v počítači, mají systém s Dr. Malíčkovou propojený. Ověřovala jsem to. Měla bych se s ní vidět ještě v půlce prosince a pak od ledna bych měla přejít k Dr. Ambrusové. Kdyby náhodou došlo ke změně a zůstala by, tak se to určitě dozvíme. Zatím jsem si to domluvila tak, že injekce do konce roku si z lednice Iscare převezu sama do Gennetu a tam bych se s ní měla v půlce prosince ještě osobně vidět. Z toho, co psala mě, má sama víc jistějších termínů od Gennetu, ohledně Iscare se mi sama zdála nejistá. Rozhodně všechny tvé zprávy, pokud je máš v Iscare, uvidí Dr. Ambrusová v Gennetu. Sestra mi je dokonce předčítala, souhlasilo to. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
27
12.11.20 15:03

Aha, děkuji za informaci.Ja beru kortikoidy, před KET jsem měla mít ještě infuzi, ale to už v Iscare určitě nebude, tak já nevím…mrzí mě, že mi do mailu neporadila, jak postupovat…Jsi už na ten leden k Ambrusove objednána? Kdy prosím ordinuje…má ještě ordinaci v Mělníku, tak v Gennetu asi bude jen den max dva dny… Žádanka tedy není potřeba? Ke všem problémům ještě řešit toto, je to vyčerpávající :zed: Dekuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat