Reklama

Mudr. Bžunková - rezence (pediatrička v Braníku)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stana80
Nováček 4 příspěvky 10.02.17 09:58
Mudr. Bžunková - rezence (pediatrička v Braníku)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s pediatričkou Mudr. Bžunkovou, která má ordinaci v Braníku - Nad Malým mýtem. Má odrinaci vedle Mudr. Novotné.
Děkuji moc za rady a zkušenosti a přeji hezký den

Reklama

Reakce:

poppaea
Závislačka 3320 příspěvků 10.02.17 10:09

@Stana80 Osobní zkušenost nemám, ale 2 známé k ní chodí a jsou ohromně spokojené, prý jak doktorka, tak sestřička jsou milé a pečlivé.

Stana80
Nováček 4 příspěvky 10.02.17 10:12

Právě, že jsem taky na ni od jedné paní slyšela chválu, ale na netu jsem toho o ní moc nenašla a řeším, zda jít k této nebo k Mudr. Novotné, co má ordinaci hned vedle a tu na emiminu je o ní diskuze, že je i dobrá homeopatička.

poppaea
Závislačka 3320 příspěvků 10.02.17 10:16

Novotná ji v případě potřeby zastupuje a taky prý není špatná :)

Stana80
Nováček 4 příspěvky 10.02.17 10:18

Děkuji za info, asi to k ní zkusím, zda by nás vzala

z1908
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 10.02.17 10:31

Ahoj. my k ni chodime. a info o ni je, ja se rozhodla dle toho: https://www.znamylekar.cz/…ediatr/praha
a jsem spokojena. jen tedy uz bude koncit a bude to po ni prebirat mudr. adamcova. ta ale take vypada schopně.

Stana80
Nováček 4 příspěvky 10.02.17 10:35

Zkusila jsem jí napsat, zda ještě bere nové pacienty. Uvidím, co odpoví. děkuji za odkaz na stránku o recenzi paní doktorky.

z1908
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 13.02.17 22:43

@Stana80 já tam rovnou zavolala. tak to zkus.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama