MUDr. Dominka Táborská - Dům zubní péče 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 29.09.14 22:22
Mudr. Dominka Táborská - dům zubní péče 10

Dobrý den,

několik let chodíme s dětmi k zubaři do Domu zubní péče na P10. Zubařky se střídají, ale vždy jsme byli velmi spokojeni. Ale dnes jsem poprvé narazila na Mudr. Dominiku Táborskou.

Na „znamylekar“ jsem našla jen ta nejhorší hodnocení. Sama jsem také měla nedobrý pocit. Kdo máte s paní doktorkou osobní zkušenost?

Budu ráda, za každý názor!

Reakce:
fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 29.09.14 22:43

Ahoj, taky tam chodime, vzdycky jsme meli fajn pani doktorky, v lete jsme poprve meli dr. Taborskou a je fakt, ze nebyla tak prijemna jak jsem byla zvykla od jinych dr. Ale jelikoz deti nemeli vetsi problem, nebylo to nic hrozneho. Ted tam budu objednavat dceru na vrtani kazu a docela me to teda vydesilo, hodnoceni na znamemlekari je teda des, nechci aby se deti zacli zubare bat - coz doted nebylo. Neda se tam vybrat doktor, ke kteremu se clovek objedna?

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 29.09.14 23:00

„@fusa“ :(

Příspěvek upraven 25.09.18 v 22:04

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 30.09.14 10:35

.

Příspěvek upraven 25.09.18 v 22:05

Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 30.09.14 14:43
@Eveelin píše:
@fusa mi tam chodíme tak 7-8 let. Vždy bylo vše super. Ale k této paní zubařce už děti nevezmu. Také přemýšlím, co dělat… Měli jsme na P10 zubařku, která je nyní na pobočce P8 - ta byla výborná. Na děti velice milá, vše vysvětlovala. Tak uvažuji o ní. Nebo jestli mi někdo doporučí jinou lékařku na stejné pobočce, tak bych domluvila přestup… Ta P10 je pro mne lépe dostupná.

Dříve jsem pozorovala pacienty ocházející od Dr. Táborské. Už nevím proč, ale říkala jsem si „ještě, že k ní nechodíme“. Vím, že působili velmi vystresovaně - maminky i děti.

Naopak z pacientů od paní zubařky Legnerové jsem dnes měla velmi dobrý pocit. A záviděla jsem jim, že jdou tam! Trochu uvažuji o ní. Ale potřebovala bych, aby mi ji ještě někdo doporučil ;)

Nechci tě zbytečně poplašit…

Chodíme k paní doktorce Legnerové :-) Jak vypadá ta paní doktorka Táborská? Není trochu starší a kratší hnědé vlasy? Já s ní docela dobře popovídala, na mě se vždy usmívá… Ale vím, že se dívá špatně na ty, kteří mají kazy…

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 30.09.14 15:32

@Eveelin Ja tam budu ted nekdy volat, zkusim se objednat k jinemu dr, nemame to sice moc blizko, ale doted jsem tam byla moc spokojena.
@Sona8056 Jestli si dobre pamatuju, je to takova mladsi stihla blondyna?

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 30.09.14 20:53

@Sona8056 a jak jste s paní Dr. Legnerovou spokojeni? Táborská je blonďatá a působí velice mladě. Ale protivná je :nevim:

@fusa u Dr. Táborské mají teď 2 měsíce objednací lhůtu :nevim:

Dnes večer dceru ošetřil jiný doktor.

Příspěvek upraven 25.09.18 v 22:06

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 01.10.14 08:20

@Eveelin Tak to je drsný, že vás vzali až večer, hlavně že to dopadlo nakonec dobře. Já nemám se zubní pohotovostí zatím zkušenost, ale vím, že kamarádi jeli několikrát do Motola. Zkusím tedy také tu Legnerovou..

Sona8056
Kecalka 125 příspěvků 08.10.14 12:20
@Eveelin píše:
@Sona8056 a jak jste s paní Dr. Legnerovou spokojeni? Táborská je blonďatá a působí velice mladě. Ale protivná je :nevim:

@fusa u Dr. Táborské mají teď 2 měsíce objednací lhůtu :nevim:

Dnes večer dceru ošetřil jiný doktor. Byl výborný. Celé dopoledne jsme řešila s novu recepční (která nic nevěděla a ani neudělala nic pro to, aby se něco dozvěděla) dnešní léčbu. Jsem šťasná, že už to máme za sebou! Nechala jsem děti přeobjednat k Dr. Legnerové.

Dcera brala od 2 hodin ráno po 4 hodinách střídavě brufen a panadol. Když jí končila 4. hodina, tak brečela bolestí. A ta nová recepční (ostatní jsou velmi milé) mi řekla, že dceru vezmou až večer v 19.00 na pohotovosti a že tam bude nějaký cizí doktor. No, nic. To bych vypisovala dlouho, co jsem si dnes užila. Ale nakonec vše dobře dopadlo ;)

Dr. Legnerová je skvělá. Aha tak Dr. Táborskou neznám.. Já se snad na ní „mrknu“ až tam půjdeme v zimě.

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 08.10.14 12:57

Tak my jsme byli u dr Legnerové a byla výborná, moc příjemná a děti nestresovala. Čeká nás u ní vrtání a jsem ráda, že jsem doktorku změnila, sice to bude náročné, ale nedovedu si to představit u dr Táborské, která mě lehce vydeptala i když o nic nešlo.

27ok23p
Nováček 1 příspěvek 04.01.15 17:50
Zubní Strašnice MUDr. Táborská

Musím naprosto nesouhlasit se zde zveřejněnými názory na paní doktorku Táborskou. Můj syn (5) měl vždy panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Brečel, vztekal se a absolutně odmítal spolupracovat. Při první návštěvě u paní doktorky sice trošku kňoural, ale ona si ho získala na svoji stranu a vyšetření proběhlo naprosto v pohodě. Ne, že by se od té doby k zubaři těšil, ale ten obrat k lepšímu je naprosto úžasný! Nejsem sice takový odborník na dětské zuby, jako zřejmě některé maminky pode mnou, ale fakt je ten, že už téměř dva roky dodržujeme to, co nám paní doktorka říká a jsme úplně bez problémů. Také se mi nikdy nestalo, že by na mě, nebo (což je samozřejmě důležitější) na mého syna byla hrubá a nepříjemná. Doporučila jsem ji i své známé a co vím, tak si ji jen pochvaluje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >