Mudr. Eva Jandová, Nýřany - máte někdo zkušenost?

17657
22.7.13 16:33

Mudr. Eva Jandová, Nýřany máte někdo zkušenost?

Dobrý den,
chci se poradit, budu měnit dětskou lékařku, důvody nechci moc rozebírat, ale je to nespokojenost z naší strany. Zatím jezdíme do Plzně, ale jsme od Nýřan a tak jsem chtěla paní dr., která mi byla doporučena dr. Smerekovou, ale ta už nebere a nabídla mu dr. Jandovou, ony co jsem pochopila jsou vedle sebe a dělají si i zástupy.
Nemáte některá s touto paní dr. zkušenost? nechci udělat další chybu.
moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.7.13 16:41

@cibi já jsem letos měnila doktorku a jsme u Smerekové, u Jandové jsme byli když naše měla dovolenou ale nevím byla taková odměřená - jestli to bylo tím, že jsme k ní nepatřili nebo je taková pořád to netuším ale první dojem nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
712
22.7.13 16:46

Ahoj, já jsem též z Nýřan a k paní doktorce Jandové chodíme již s třetím dítětem a za nás tedy spokojenost. Paní doktorka je vždy milá a k dětem laskavá. Ordinace i čekárna je hezky vybavená, dokonce na zdi je zavěšena televize kde běží po celou dobu pohádky pro děti. Spousta hraček v čekárně. Za nás veliká spokojenost. Danka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17657
22.7.13 17:14

@danka.vi
děkuji, mě byla doporučená dr. smereková mluvila jsem s ní dnes a přesměrovala mě sem :)
tak mě to zarazilo, na netu jsem nic nenašla a jsem ráda, že jsi tam spokojená.
počkám si na víc názorů a moc díky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
14.8.17 11:51

@cibi mužu se zeptat zdali jste začli chodit k Jandove? a spokojenost? Shanim noveho pediatra a Smerekova nebere a byla jsem odkazana prave na Jandovou… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17657
19.8.17 14:55

Dobrý den, chodíme k ní. Celkem jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama