Reklama

Mudr. Eva Zaoralová gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JouLe
Stálice 97 příspěvků 25.01.18 08:26
Mudr. Eva Zaoralová gynekologie

Zdravím maminky, chodíte některá na gynekologii k paní doktorce Evě Zaoralové? Pokud ano, jak jste spokojené. Děkuji za odpovědi :*

Reklama

Reakce:

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 11:15

@JouLe
Ahoj, tak já k paní doktorce chodila a nedoporučuji. ;)

JouLe
Stálice 97 příspěvků 25.01.18 12:43

@mikashopova a z důvodu? Pokud to samozřejmě není osobní… :think:

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 19:00

@JouLe
Neměla jsem u ní pocit, že je o mě po lékařské stránce postaráno dobře. Naštěstí jsem neměla nikdy žádný velký problém. Navíc, co mě tedy obtěžovalo hodně, byl její přístup k pacientkám. Kolikrát bylo slyšet, jak na holky/ženy/dámy řve i v čekárně. Je velice vulgární. Pokud nejste zvědavá, aby Vám i v případě, že si voláte (a byly jste tak domluvené), řvala do telefonu, co si jako my „slepice“ myslíme, že je tam sama a že sestra je na dovolené, doporučuji popřemýšlet jinak.
Mám teď jiného doktora, skvělého který mě vždy uklidní a chová se ke mě jako k člověku. Věřím, že lékařka nějakým ženám vyhovuje, ale já od gynekologa čekám jiné zacházení. 8)

JouLe
Stálice 97 příspěvků 25.01.18 19:17

@mikashopova děkuji za odpověď ???? můžete mi kdyžtak doporučit kam chodíte? Já jsem teda u ní dnes byla a to jen s důvodu, že mě jako jediná vzala téměř hned a potřebovala jsem předepsat prášky. Každopádně musím říct, že mi byla milionkrát sympatičtější než můj předešlý doktor, nicméně jsem z ní taky neměla nejlepší pocit ani z té ordinace a vybavení…takže budu hledat dál…

JouLe
Stálice 97 příspěvků 25.01.18 19:17

Jo ty otazníky jsou tam omylem

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 20:07

@JouLe
Chodím k Mudr. Antonínu Kaprálovi a jsem tedy nadmíru spokojená. Jen jsem koukala, že pam doktor momentálně bere nové pacientky vyloženě jen na domluvě po telefonu. A je to tedy soukromá ordinace, ale za ten přístup mi ani nevadí, že si připlatím.
Ono s těma gyndama v Praze je to tedy fakt děs, ale pokud jste dnes byla u paní doktorky, tak snad další registrace lze až po 3 měsících, tak pokud Vám to nespěchá, bez řečí prášky snad předepíše a Vy máte čas najít nějakého lepšího. Zkusila bych se mrknout v okolí Praha 5 a Anděla, měla jsem tam vybranou gynekoložku, ale bohužel mi to taky spěchalo a pan doktor mě vzal dřív. :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >