Mudr. Hruban Obilnak 2018/rizikovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janny079
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 15:08
Mudr. Hruban Obilnak 2018/rizikovka

Ordinuje Mudr. Hruban i na Obilnaku nebo jen v Bohunicích? Koho byste v Brně doporučili na rizikovou poradnu? Diiiky.

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6862 příspěvků 17.07.18 16:05

@janny079 myslim, ze ordinuje pouze v Bohunicich. A do Bohunic za nim dojizdet nemuzes? Zkus tam zavolat a uvidis.

janny079
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 19:53

@eviku-miluna díky moc. Chtěla bych se Bohunicím vyhnout :) proto se ptám. :)

eviku-miluna
Kelišová 6862 příspěvků 17.07.18 19:56

@janny079 ja myslim, ze mezi Bohunicemi a Obilnakem rozdil nebude, kdyz je to vlastne jeden spital :think: .

janny079
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 19:59

@eviku-miluna jj, já mám ale osobní důvody, proč tam už nechci s dalším těhotenstvím… Jinak vím, že je to jedna porodnice vlastně. Já bych jen ráda měla stejného lékaře :)

janny079
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 20:00

@eviku-miluna zavolám si tam, to bude asi nejjednodušší :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >