MUDr. Jana Vaculíková - gynekologie Brno Kohoutovice

149
5.8.19 11:28

MUDr. Jana Vaculíková - gynekologie Brno Kohoutovice

Ahoj holky, jsem objednaná na kontrolu po šestinedělí k této paní doktorce. Přestěhovali jsme se do Brna a já si musela najít nového gynekologa. Chodíte k této paní doktorce některá? Jak jste u ní spokojené? Zemřelo mi miminko po porodu a potřebovala bych nějakou milou a hlavně empatickou paní doktorku, která by mě dokázala pohlídat z lékařského hlediska v případném dalším těhotenství…

Děkuji za Vaše zkušenosti. Lucka

EDIT: jinak známého lekare a všechny další recenze na internetu samozřejmě pročteny mám, ale zajímají mě opravdu osobní zkušenosti…díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.20 05:02

@jahodlu1 kdysi možná bývalá dobrá, ale ted hrůza, přeji hodně štěstí už co znám lidi tak už z nich kni už nikdo nechodí a není divu, bývala to doktorka s velkým D, ale ted? Nemam s lov pro tu lady, :zed: :zed: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
24.6.20 09:47

@Veronika 22
Ja uz u ni daaaavno nejsem:joy: byla jsem tam 2× loni na podzim a byla jsem…mirne receno…v soku. Takhle se podle me totiz vyborna doktorka nechova. Neco tak sileneho jsem jeste nezazila. Jsem ted rada u sve „nove“lekarky, ktera je alespon normalni clovek a neordinuje ve spinavem tricku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 11:07

@jahodlu1 přesně tak nevím co se jí stalo, ale chování má otřesné. 8o :nevim: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.7.20 08:49

SK

Poslední dobou se hodně změnila. :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...