Zkušenosti s MUDr. Jana Vondráčková - alergologie, Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrazicka22
Nováček 2 příspěvky 28.01.19 14:37
MUDr. Jana Vondráčková - alergologie

Dobrý den,
máte někdo zkušenost s paní doktorkou Vondráčkovou z alergologie z Brna?
Děkuji.

Reakce:
Uživatel je onlineGerberka
Závislačka 3231 příspěvků 28.01.19 16:35

ano, chodila jsem tam s mladším synem v letech cca 2011 až do 2017 - tuším naposledy jsme tam byli v dubnu 2017; syn bral dlouhodobě Broncho-vaxon. Chceš nějakou konkrétní zkušenost?? Paní doktorka se mi zdála v pohodě, vždy jsme se domluvili…

mrazicka22
Nováček 2 příspěvky 28.01.19 21:35

No našla jsem na paní doktorku spíš negativní názory, ale jsou už starší, tak jsem chtěla vědět, jestli se třeba něco nezměnilo nebo někdo nepřidá další zkušenosti.
Gerberka, děkuji za odpověď.

inkognit
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 28.01.19 21:53

@mrazicka22 mamka tam chodila se mnou i s mojí sestrou a byli jsme nad míru spokoje i, byla milá hodná a vzdy hezky vse vysvetlila :)

Uživatel je onlineGerberka
Závislačka 3231 příspěvků 29.01.19 07:34

@mrazicka22

ahoj, podle mě celkem „normální“ doktorka. Pro mě bylo tenkrát nejdůležitější, že v tom Bílém domě na alergologii byla čekací doba asi 14 dnů, když jsem syna objednávala. Původně jsem s ním chtěla jít do nějaké soukromé alerg. ambulance - na Hybešovu nebo do AKI na Lesné - jenomže tam byla čekací doba půl roku a víc - a se synem jsem tu nemocnost musela řešit prakticky hned. Takže mi vlastně „zbyl“ ten Bílý dům - ale říkám, chodila jsem tam s ním snad 6 let. Teď už broncho-vaxon nepotřebuje - díkybohu, už u těch nemocí vyrostl - měl tenkrát totálně zničenou imunitu z těch školkových nemocí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >