MUDr. Jarošová Lipůvka - bude mít nástupce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
605
14.6.22 10:32

MUDr. Jarošová Lipůvka - bude mít nástupce?

Dobrý den,
bohužel jsem se tento týden dozvěděla, že na jaře zemřela dětská lékařka Jarošová z Lipůvky, kam jsme s dětmi jezdili. Paní doktorka byla moc milá a obětavá a pracovala asi až do posledního dechu. Je mi to moc líto.
Nevíte, zda ordinaci po ní někdo přebírá či už přebral? Nebo máme rovnou hledat nového lékaře?
Děkuji za všechny odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3670
14.6.22 10:42

Hledala bych na stránkách obce, ordinace nebo si tam zkusila zavolat. Popř. se poptat na pojišťovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
14.6.22 11:10

@Jahru To jsem zkoušela, tedy kromě pojišťovny. Stránky paní doktorky jsou zrušené, telefon byl zároveň osobní paní doktorky, takže se mi nechce obtěžovat v téhle situaci její rodinu. Na stránkách obce nic není, ale slyšela jsem, že náhradu hledaji. My nejsme přímo z Lipuvky, dotaz jsem sem dala proto, že jsem doufala, že někdo z místních bude mít informace, které já nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27503
14.6.22 12:08

Zavolej na obec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.22 16:03

Ahoj, já jsem z Lipůvky, proto anonym.
Lipůvka nic neřeší, ale je vypsaný konkurs na pediatra pro Kuřim. Prý snad se bude uzavírat do konce června, to by věděli asi na kraji. Oficiálně ti to asi do té doby nikdo nesdělí.

Ale já osobně to moc nadějné nevidím, pediatrů je v okolí málo. My se nakonec přihlásili do Černé Hory, paní doktorka se zdá být fajn.

Jinak na paní doktorku také vzpomínám s láskou, byla moc milá, měla takový zdravý nadhled vždy :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.22 16:04

Ještě dodatek - karty jsou teď na kraji, až si najdeš nového lékaře, tak ten si je odtamtud může nechat přeposlat.

• Citovat
  • Nahlásit
605
14.6.22 16:10
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem z Lipůvky, proto anonym.
Lipůvka nic neřeší, ale je vypsaný konkurs na pediatra pro Kuřim. Prý snad se bude uzavírat do konce června, to by věděli asi na kraji. Oficiálně ti to asi do té doby nikdo nesdělí.

Ale já osobně to moc nadějné nevidím, pediatrů je v okolí málo. My se nakonec přihlásili do Černé Hory, paní doktorka se zdá být fajn.

Jinak na paní doktorku také vzpomínám s láskou, byla moc milá, měla takový zdravý nadhled vždy :srdce: [/citace

Moc děkuji za informace :kytka: Zkusíme se prehlasit jinam, tiše jsem doufala, že by ordinaci po paní doktorce převzala dcera, která taky studovala medicinu… Paní doktorce posílám aspoň tichou vzpomínku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.22 16:15

@Evik19 Není zač. O dceři se mezi lidmi hodně mluvilo, ale nikdo nic nepřevzal - zatím. A jestli chceš, volej spíš Kuřim nebo kraj. Měla jsem i přímo kontakt na nějakou pani, co tyto věci pro kraj řeší, dá se najít na stránkách.

• Citovat
  • Nahlásit
605
14.6.22 16:25
@Anonymní píše:
@Evik19 Není zač. O dceři se mezi lidmi hodně mluvilo, ale nikdo nic nepřevzal - zatím. A jestli chceš, volej spíš Kuřim nebo kraj. Měla jsem i přímo kontakt na nějakou pani, co tyto věci pro kraj řeší, dá se najít na stránkách.

Je pravda, že dceru jsem už hodně dlouho zastupovat neviděla, tak třeba nakonec zvolila úplně jinou dráhu, těžko říct…My jsme se stejně přestěhovali a k paní doktorce dojížděli, takze jestli ordinaci nepřevezme dcera, spíš budeme hledat nového lékaře v místě nového bydliště. Ještě jednou ale děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat