MUDr Jindřich Kliment

8
22.6.20 06:28

MUDr Jindřich Kliment

Maminky nemáte prosim některá zkušenosti se zubařem Jindřichem Klimentem? Děkuji moc za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14775
22.6.20 07:37

@Sona24 a co tak specifikovat město? já tuším, já asi vím, ale nechodím k němu - byla jsem jednou na konzultaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
22.6.20 07:51

@stinga Uherské Hradiště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14775
22.6.20 09:54
@Sona24 píše:
@stinga Uherské Hradiště
:mrgreen: já vím, ale jak píšu, zkušenost s ním nemám, byla jsem tam na konzultaci, zda implantát ano či ne, i bych si ho u něho nechala dělat, ale zjistil, že podmínky mých zubů implantát na tomhle místě vylučují, mezírka je příliš úzká na jakýkoli implantát
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
22.6.20 09:59

@stinga a cenově jaký je asi nevite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14775
22.6.20 10:01

@Sona24 no nevím, ony ty implantáty jsou dost drahé všude, mně to nutila má zubařka, že si „musím“ dát implantát, a on zjistil, že to nepůjde
ale byl příjemný - je to ale už asi 2 roky, co jsem tam byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14775
22.6.20 10:06

@Sona24 no v dnešní době je tak těžké sehnat zubaře, že bych to s ním zkusila - hledáte praktického zubaře nebo jde o záchovnou stomatologii?
myslím, že odborník to bude dobrý, ale cenově fakt netuším
nikdo známý k němu nechodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
22.6.20 10:51

@stinga zubařka mi ze dne na den skončila takže hledám zubaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 11:05

@Sona24 Kolega k němu chodil, bohužel moc neporadím ale byl spokojený, ale toto chování doktorů kdy skončí ze dne na den je hnus, mužovi to takto udělal obvoďák akorat ten skončil taky ze dne na den a čistě náhodou na fb jsem to zjistila jinak to asi nevím do ted, a to ještě skončil 2 dny před vánoci, a hledej někoho když stejně všichni přes vánoce skoro neordinovali a sežeň dnes doktora. to je dnes děsné, a kor v hradišti.

• Nahlásit
  • Citovat
8
22.6.20 11:08
@Anonymní píše:
@Sona24 Kolega k němu chodil, bohužel moc neporadím ale byl spokojený, ale toto chování doktorů kdy skončí ze dne na den je hnus, mužovi to takto udělal obvoďák akorat ten skončil taky ze dne na den a čistě náhodou na fb jsem to zjistila jinak to asi nevím do ted, a to ještě skončil 2 dny před vánoci, a hledej někoho když stejně všichni přes vánoce skoro neordinovali a sežeň dnes doktora. to je dnes děsné, a kor v hradišti.

Já bych to ani nevěděla kdyby to teta neřekla a to na základě toho že sme chodili ke stejné zubařce. Na dveřích napsano jen ze do konce května si máme přijít pro karty. To bylo všechno. A teď když nikdo nepribira a pokud přibira tak to sou ti co chtějí po vás majlant

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 11:15

@Sona24 jo to znám, taky nejsem třeba já osobně spokojena se svou zubařkou, mám začínajicí zánet který mi šel do kosti a byla jsem na pohotovosti, kde mi to vyčistili zčásti z časových duvodů. a řekli at se objednám ke svojí dr. a ta mě objednala za měsíc (příští měsíc mě čeká ket, tak jsem zvědavá jestli to bude ok) a manželuv který je lepší momentálně nepřibírá a to samé je ale aj s obvodáky, jak říkám kdyby se to o tom obvodákovi neobjevilo na fb tak to nevíme a to měl na vyzvednuntí karty jenom dva dny my to zjistili až v sobotu, naštěstí nám to v tu sobotu vydali nebyly jsme jediní…

• Nahlásit
  • Citovat
14775
22.6.20 12:54
@Anonymní píše:
@Sona24 jo to znám, taky nejsem třeba já osobně spokojena se svou zubařkou, mám začínajicí zánet který mi šel do kosti a byla jsem na pohotovosti, kde mi to vyčistili zčásti z časových duvodů. a řekli at se objednám ke svojí dr. a ta mě objednala za měsíc (příští měsíc mě čeká ket, tak jsem zvědavá jestli to bude ok) a manželuv který je lepší momentálně nepřibírá a to samé je ale aj s obvodáky, jak říkám kdyby se to o tom obvodákovi neobjevilo na fb tak to nevíme a to měl na vyzvednuntí karty jenom dva dny my to zjistili až v sobotu, naštěstí nám to v tu sobotu vydali nebyly jsme jediní…

a nezemřel ten obvoďák náhodou? v Hradišti moc doktoři dobrovolně nekončí, většinou náhle umřou, to se stalo taťkovi, že mu umřel obvoďák a babičce také umřela obvoďačka náhle, a kdysi se jí zasebevraždila zubařka
@Sona24 já být tebou tak toho Klimenta zkusím, však kdyby ti nevyhovoval, tak můžeš mezitím hledat dalšího zubaře, ale bude to těžké
já s dcerou jsme byly objednané na prevenci k zubařce na 8.6., a teď nám to kvůli covidu přesunula na 8.10. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.6.20 12:57

@stinga no v té době byl po mrtvici, a odstěhovala si ho dcera k sobě do prahy.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama