Reklama

Mudr. Jiří Rejman, Praha 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betyssek
Stálice 91 příspěvků 12.12.17 12:52
Mudr Jiri Rejman, praha 10

Ahoj. Je tu nekdo, kdo chodi k tomuto gynekologovi ve Vrsovicich? Rada bych se k nemu prihlasila, ale narazila jsem na nazory 50:50, tak ted nevim… :nevim:

Reklama

Reakce:

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 15.02.18 14:23

Já k němu chodím ale tedy bohužel. dnes. Jsem šla na kontrolu a je na dveřích oznámení že pan doktor zemřel ????

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 15.02.18 14:23

Pardon otazníky jsou chyba

1993Moncicak
Nováček 1 příspěvek 15.02.18 18:45
@Bbbar píše:
Já k němu chodím ale tedy bohužel. dnes. Jsem šla na kontrolu a je na dveřích oznámení že pan doktor zemřel ????

Dneska ráno jsem měla mít kontrolu. Bohužel jsem také zjistila, že umřel 6.února a dneska měl pohřeb ve 12h. Umřel na zápal plic. Dneska jelikož byl pohřeb tak z toho důvodu tam asi nebyla ani sestřička. Dovolat jsem se tam nemohla a nic prostě. Vůbec nevím co dál. Budu zkoušet volat zítra a potřebuji nutně kontrolu ultrazvuku jelikož jsem těhotná. Jinak je mi velice líto pana doktora, docela jsem ho obrečela. Takový hodný člověk to byl:( :nevim: :,(

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 20.02.18 15:37

Také sem právě ten den měla kontrolu nejhorší je že to byl kamarád maminky mého přítele jemi to lito

Nikacou
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 13:37

@1993Moncicak Snazila jsem se tam 14 dnu dovolat a dnes jsem take zjistila ze umrel ???????????? Byl to uzasny gynekolog. Nevite prosim, jestli ma nejaky zastup? V lednu jsem byla na revizi - zamlkly potrat a nemocnici mi nechteji nic rict, ze zastup mi da vysledky ????

Nikacou
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 13:51
Nevite prosim, jestli ho bude nekdo zastupovat? Jsem z te zpravy opravdu sokovana :(((( tak uzasneho gynekologa uz asi nenajdu
@Bbbar píše:
Také sem právě ten den měla kontrolu nejhorší je že to byl kamarád maminky mého přítele jemi to lito

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 11.04.18 20:45

Dobrý den,

celá situace nás velice mrzí. Ozvala se nám pacientka pana doktora s tím, že jeho ordinace bude přístupná v dubnu všechny čtvrtky od 16 do 18h a všechny soboty od 9 do 12h. Dnes tuto zprávu našla vyvěšenou na dveřích ordinace.

Přeji klidný večer, adminka Karolína

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >