Mudr. Jiří Rejman, Praha 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betyssek
Stálice 56 příspěvků 12.12.17 12:52
Mudr Jiri Rejman, praha 10

Ahoj. Je tu nekdo, kdo chodi k tomuto gynekologovi ve Vrsovicich? Rada bych se k nemu prihlasila, ale narazila jsem na nazory 50:50, tak ted nevim… :nevim:

Reklama

Reakce:

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 15.02.18 14:23

Já k němu chodím ale tedy bohužel. dnes. Jsem šla na kontrolu a je na dveřích oznámení že pan doktor zemřel ????

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 15.02.18 14:23

Pardon otazníky jsou chyba

1993Moncicak
Nováček 1 příspěvek 15.02.18 18:45
@Bbbar píše:
Já k němu chodím ale tedy bohužel. dnes. Jsem šla na kontrolu a je na dveřích oznámení že pan doktor zemřel ????

Dneska ráno jsem měla mít kontrolu. Bohužel jsem také zjistila, že umřel 6.února a dneska měl pohřeb ve 12h. Umřel na zápal plic. Dneska jelikož byl pohřeb tak z toho důvodu tam asi nebyla ani sestřička. Dovolat jsem se tam nemohla a nic prostě. Vůbec nevím co dál. Budu zkoušet volat zítra a potřebuji nutně kontrolu ultrazvuku jelikož jsem těhotná. Jinak je mi velice líto pana doktora, docela jsem ho obrečela. Takový hodný člověk to byl:( :nevim: :,(

Bbbar
Nováček 3 příspěvky 20.02.18 15:37

Také sem právě ten den měla kontrolu nejhorší je že to byl kamarád maminky mého přítele jemi to lito

Nikacou
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 13:37

@1993Moncicak Snazila jsem se tam 14 dnu dovolat a dnes jsem take zjistila ze umrel ???????????? Byl to uzasny gynekolog. Nevite prosim, jestli ma nejaky zastup? V lednu jsem byla na revizi - zamlkly potrat a nemocnici mi nechteji nic rict, ze zastup mi da vysledky ????

Nikacou
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 13:51
Nevite prosim, jestli ho bude nekdo zastupovat? Jsem z te zpravy opravdu sokovana :(((( tak uzasneho gynekologa uz asi nenajdu
@Bbbar píše:
Také sem právě ten den měla kontrolu nejhorší je že to byl kamarád maminky mého přítele jemi to lito

admin
Extra třída :D 10788 příspěvků 11.04.18 20:45

Dobrý den,

celá situace nás velice mrzí. Ozvala se nám pacientka pana doktora s tím, že jeho ordinace bude přístupná v dubnu všechny čtvrtky od 16 do 18h a všechny soboty od 9 do 12h. Dnes tuto zprávu našla vyvěšenou na dveřích ordinace.

Přeji klidný večer, adminka Karolína

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama