Reklama

Mudr. Justan - Brno - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 30.01.17 19:22
Mudr. Justan Brno zkušenosti?

Otázka je jasná. Máte někdo aktuální zkušenost? 16.2. jdu na konzultaci. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Berry.Pe
Nováček 1 příspěvek 17.04.17 19:09

Ahoj,
jak si dopadla? Šla jsi nakonec na operaci?
Já sem u něj byla na konzultaci v březnu, ale neudělal na mě dobrý dojem. Choval se strašně arogantně :?
Teď právě nevím, jestli u něj opku podstoupit nebo ne.. :nevim:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 18.04.17 23:45

@Berry.Pe ahoj..zrusila jsem ji. Na me byl mily, ALE..myslim si, ze i po 9 letech kojeni mam krasna, ale mala prsa. A on mi je chtel tak zjizvit a serezat, ze nazdar. Jako…vyriznu vam bradavku a posunu o dva cm sem, dalsi rez do kotvy, dalsi v podpazi, pak jeste tady nahore…no pokud me chtel odradit, tak se mu to povedlo. Jdu jeste na konzultaci jinak a uvidim. Ale nez toto, to radsi budu mit pekne jedna a pulky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama