Mudr. Justan - Brno - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 30.01.17 19:22
Mudr. Justan Brno zkušenosti?

Otázka je jasná. Máte někdo aktuální zkušenost? 16.2. jdu na konzultaci. Děkuji :kytka:

Reakce:

Berry.Pe
Nováček 1 příspěvek 17.04.17 19:09

Ahoj,
jak si dopadla? Šla jsi nakonec na operaci?
Já sem u něj byla na konzultaci v březnu, ale neudělal na mě dobrý dojem. Choval se strašně arogantně :?
Teď právě nevím, jestli u něj opku podstoupit nebo ne.. :nevim:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 18.04.17 23:45

@Berry.Pe ahoj..zrusila jsem ji. Na me byl mily, ALE..myslim si, ze i po 9 letech kojeni mam krasna, ale mala prsa. A on mi je chtel tak zjizvit a serezat, ze nazdar. Jako…vyriznu vam bradavku a posunu o dva cm sem, dalsi rez do kotvy, dalsi v podpazi, pak jeste tady nahore…no pokud me chtel odradit, tak se mu to povedlo. Jdu jeste na konzultaci jinak a uvidim. Ale nez toto, to radsi budu mit pekne jedna a pulky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >