MUDr. Karel Martiník - HK

7277
16.4.11 00:03

Mudr. Karel Martiník - HK

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s tímto odborníkem na nádváhu, obezitu, poruchy příjmu potravy,… Popř. jestli doporučíte v Hradci Králové či okolí někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9432
16.4.11 07:05

Hojky … ordinuje aj na Slezkým na poliklinice???? …
Je to on???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7042
16.4.11 07:29

ahojik já k němu chvili jezdila … přístup a vše okolo byl super, byla jsem s panem doktore spokojená

tabletky co mi předepsal taky fungovaly, bohužel já v té době studovala VŠ takže na režim v jídelníčku, když nestíháš menzu apod jsem neměla a tudíž přestala jezdit i dodržovat :-(

ale udělá komplet testy, zjistí ti spesiálně pro tebe které jídlo ano které ne a ty tabletky jsou dělané v lekárně, zvyšují funkci metabolismu, zrychlují, takže ohledně mě to opravu pomáhalo - ale musí člověk i sám :-D

hodně zdaru! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
16.4.11 12:19
Pavouk píše:
Je to on???

JJ, to je on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
16.4.11 12:20

Ibbu, můžu se ještě zeptat, jak je to u něj finančně. Co se platí, co ne a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9432
16.4.11 12:40
šamotka píše:
Pavouk píše:
Je to on???
JJ, to je on.

Tak znám … chodila sem tam na brigošku uklízet … ale reference sou různý … někdo hudroval, někdo chválil … záleží jak dodržuješ jeho rady a ty preparáty co prodává sou docela drahý … ale doktor jako osoba je moc hodnej a fajn … :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7042
16.4.11 12:59

Šamotko, jak píše Pavouk, konkrétni ty tablety jsou docela pecka … a vyšetření které dělá na začátku nějakým extra přístrojem taky nějakou stovku …

já už jsem tam byla to jsou dobře 4 roky takže asi nejsem moc dobrý zdroj informací jestli novátoroval ordinaci ale každopádně na první kontrolu si peníze připrav a pak do lekárny … ikdyž zase podle toho co ti řekne atd … a zeptej se klidně sestry než tam půjdeš, kolik i máš vzít, jestli ti bude dělat nějaká vyšetření, na tom nic není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
16.4.11 13:01

Holky, dík za info. Ještě to zvážím a když se objednám, zeptám se na peníze sestry. Ještě jednou moc dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7042
16.4.11 15:05

kočko nemáš vůbec zač … lituju že nemám přesnější, konkrétně, nvoější informace :lol:

jen že jeho diagnostice prostě věřím, není te jen tak nějaký prášek na hubnutí který dá ale poradí konkrétně tobě jako osobě — z toho vyšetření tím přístrojem zjistil kolik tuku, cukru, bilkovin apod je obsaženo průměrně ve tvé stravě, pak taky co převládá v tvém těle, jestli máš hodně cukrů, tuků atd atd … a musím říct že u mě se trefil když mi z toho co „vyčetl“ řekl složení mé stravy a byla to pravda

teď už u mě nehrozí že bych k němu znovu jezdila, s dětma, mám to asi 150 km ale docela lituju protože by mi to určitě pomohlo stáhnout váhu po dětech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
16.4.11 20:29

Ibbu, já to mám asi 30 km, což je super. Taky potřebuju shodit po dětěch, ale hlavně mám obrovské problémy s koleny a tak hlavně proto chci s váhou dolů.

Asi se objednám a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bonbonek3
2.5.12 14:02

Já jsem tam byla též a byla jsem spokojená díky těm tabletám jsem shodila 17kg :-)

• Nahlásit
  • Citovat
7042
5.12.12 23:17

Nevím kolik to stojí teď, ale já před lety platila „jen“ to vyšetření tím přístrojem…tuším, že to bylo do 500,– :think: což bude teď určitě víc, ale jinak se neplatilo za návštěvu jako takovou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Majecka
5.11.13 21:54

Kdyby takových bylo více..

Skvělý, úžasný lékař…díky za něj…

• Nahlásit
  • Citovat
11933
20.8.15 11:16

Ahoj,

obnovuji téma…nemáte někdo aktuální informace, zkušenosti?
jaký má pan doktor ceník za různá vyšetření?

popřípadě nějaký jiný lékař v hk?

nemůžu zhubnout a už si sama fakt nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama